Facebook Google+ Twitter

T.Love. Czysta, żywa energia. Relacja z koncertu

Współautorzy: Adam Kuryło

Czy młode zespoły są w stanie wyprzeć z rynku dobre rockowe, ale i wiekowe kapele? T.Love wczoraj udowodniło, że szybko to nie nastąpi.

Członkowie zespołu z urodzinowymi szampanami / Fot. Adam KuryłoWczorajszy koncert T.Love w Stodole był koncertem szczególnym. Zespół obchodził bowiem swoje 25-lecie istnienia. Na początku odbyło się spotkanie z fanami. Były wspólne zdjęcia, autografy, uściski. Z okazji
25-lecia zespołu fanklub zafundował piękny i smaczny tort w kształcie gitary oraz ogromne szampany.

T.Love wyszedł na scenę przed 21. Do tej pory publikę rozgrzewali Phantom Taxi Ride i Komety, jednak to dopiero na T.Love sala pękała w szwach. Muniek na samym początku przeprosił wszystkich zebranych za fatalne nagłośnienie, jednak trzeba stwierdzić, że nie przeszkodziło to zespołowi w pokazaniu się z jak najlepszej strony.

Kapitan Muniek i jego szalona załoga / Fot. Adam KuryłoKu uciesze fanów set lista była wypełniona największymi przebojami grupy. Usłyszeliśmy m.in. takie hity jak: Potrzebuję Wczoraj, King, Warszawa, Karuzela, Bóg, IV LO, To Wychowanie, Moje Pieniądze, Ajrisz, czy Jazz nad Wisłą. Zwróciłem szczególną uwagę na kolejność granych piosenek. Utwory dynamiczne idealnie mieszały się z tymi wolniejszymi, bardziej refleksyjnymi. W trakcie koncertu została zaprezentowana również
piosenka, która możliwe, że znajdzie się na nowej płycie zespołu.

Zespół, mimo wspomnianych mankamentów technicznych, porwał do zabawy i śpiewu. T.Love, mimo swojego wieku, to wciąż istny wulkan energii i entuzjazmu. Każdy wyszedł ze Stodoły naładowany właśnie tą pozytywną energią.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dobra robota przyjacielu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi się relacja (+) Dużo w niej osobistych wrażeń :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.