Facebook Google+ Twitter

Tłumy w łódzkich Łagiewnikach

Piękna pogoda sprawiła, iż wielu łodzian postanowiło spędzić niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu. Postanowiłem im się przyglądnąć.

W Arturówku można było spotkać tłumy spacerowiczów i rowerzystów. Ciepłe Arturówekwrześniowe słońce zwabiło nawet amatorów kąpieli słonecznych, a kilku śmiałków zdecydowało się na pływanie w stawach.

Również na leśnych ścieżkach w Łagiewniach trudno było znaleźć puste miejsca. Królowali tam rowerzyści. Jedni na relaksacyjnych przejażdżkach, inni w poszukiwaniu ekstremalnych przeżyć przy pokonywaniu ostrych zakrętów i zjazdów z niewiarygodną prędkością. - Dziś jest fajna pogoda, ciepło, słonecznie, ale nie duszno,a jazda na rowerze pomaga utrzymać formę. - cieszy się spotkany na wyczynowym rowerze Paweł Jaworski. - Dobrze, że w Łagiewnikach jest kilka miejsc, gdzie można poszaleć. - mówi.

Młoda paraUrocze zakątki lasu łagiewnickiego przyciągnęły również młodą parę, która robiła sobie pamiątkowe zdjęcia, wzbudzając powszechna sympatię spacerowiczów.

Miejmy nadzieję, że mimo nadchodzącej jesieni, jeszcze nie raz będzie można pospacerować po Łagiewnikach i Arturówku w letnim ubraniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.09.2006 22:59

Witam na W24 w imieniu społeczności łódzkiej :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

No wiesz Krzysiu, debiutem, to moje były zdjęcia do twojego czwartkowego artykułu z Galerii :] Ale fakt, pisanie od czegoś trzeba zacząć :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

no widzę, że debiut udany :p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.