Facebook Google+ Twitter

Tłumy w łódzkiej filharmonii - Dell szukał pracowników

Tysiące ludzi z całej Polski przyjechały dziś do Łodzi, aby wziąć udział w rekrutacji prowadzonej przez amerykańską firmę Dell - światowego potentata komputerowego.

Dell szuka pracowników | fot. B. StawowskiZa rok rozpocznie się produkcja w budowanej na łódzkim Olechowie czwartej fabryce Della na świecie. Będzie w niej pracować tysiąc osób. Dziś w łódzkiej Filharmonii odbyła się pierwsza rekrutacja kandydatów. Można było porozmawiać z pracownikami poszczególnych działów i uzyskać informację na temat pracy, wymogów i dostępnych etatów.

W pierwszej kolejności chcemy zatrudnić kandydatów z doświadczeniem kierowniczym i nadzorczym. Przygotowaliśmy Dell szuka pracowników | fot. B. Stawowskistanowiska dla inżynierów, specjalistów od procesu produkcji, zaopatrzenia, kontroli jakości, kadr i finansów. Osoby zakwalifikowane rozpoczną pracę już w kwietniu przyszłego roku - informują pracownicy Della.

Do Łodzi, w ciemno, przyjechali kandydaci z całej Polski. Było również wielu studentów. Stojący pod Filharmonią tłum gęstniał z godziny na Dell szuka pracowników | fot. B. Stawowskigodzinę. Ostatni raz taką kolejkę widziałem pod Urzędem Pracy - mówi jeden z mężczyzn. Albo jak pod sklepem za komuny - daje stojąca obok kobieta. Na szczęście dzięki sprawnej organizacji, pracownicy Della szybko obsługiwali kandydatów. Jednak nie wszyscy wychodzili zadowoleni. Nie chcieli przyjąć mojego CV, bo nie mam doświadczenia - mówi Marek, student III roku informatyki. Może później się uda - dodaje. Wyniki rekrutacji będą Dell szuka pracowników | fot. B. Stawowskiznane za kilka miesięcy. Natomiast w styczniu rozpocznie się rekrutacja pracowników do działu produkcji.

W sumie Dell zainwestuje w Łodzi 200 mln euro, a inwestycje poddostawców przyniosą kolejne 50 mln euro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobra relacja z rekrutacji "+"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.