Facebook Google+ Twitter

T-ME: Śląsk już się osłabia. Będą pierwsze transfery?

Według nieoficjalnych informacji klub może opuścić trzech piłkarzy, którzy stanowili o sile ataku i defensywy obecnego mistrza Polski!

Najprawdopodobniej Jarosław Fojut jest już jedną nogą w Celticu Glasgow, brakuje tylko testów medycznych oraz podpisu pod kontraktem - poza tym wszystko wydaje się być już dogadane.

Drugi z zawodników, który poważnie myśli o odejściu, to Piotr Celeban. Zawodnik ma już kilka ofert z zagranicznych oraz polskich klubów, ale jeszcze dokładnie nie wiadomo, gdzie obrońca mistrza Polski mógłby się przenieść. Dodajmy także, że zawodnik zwleka z podpisaniem nowej umowy.

Trzeci zawodnik typowany do opuszczenia klubu to Łukasz Madej, który także nie przedłużył do tej pory umowy. Ale co do potencjalnych jego nabywców jest na razie cicho.

Niestety, jak zawsze widzimy tę samą poprawność u naszych mistrzów - zamiast się wzmacniać, to się osłabiają, pozbywając się najmocniejszych punktów drużyny. Chociaż zawszę są zapewnienia z władz klubu, że będziemy się wzmacniać, to i tak każdy z kolejnych mistrzów robi coś zupełnie innego.

żródło Polsat Sport

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na szczęście w pierwszej to nie odpadniemy bo zaczynamy od drugiej i pewnie w drugiej też nie bo Śląsk będzie rozstawiony i trafi na kompletnych amatorów, więc schody zaczną się od drugiej rundy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mogę się założyć, że na arenie międzynarodowej będzie kompromitacja i Śląsk w pierwszej bądź drugiej rundzie eliminacji Ligi mistrzów odpadnie... taki mistrz Polski będzie, a te odejścia kluczowych piłkarzy jeszcze bardziej ich pogrążą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.