Facebook Google+ Twitter

T-Mobile Ekstraklasa: Lech obniża ceny biletów

Działacze Kolejorza zdecydowali się podjąć walkę z opustoszałymi trybunami w rundzie jesiennej. Zaczynają od zdecydowanych obniżek cen biletów na wiosnę.

Jesienne rozczarowanie


Runda jesienna była dla nowego stadionu Lecha wielką porażką. Obiekt mogący pomieścić ponad 43 tys. widzów, zgromadził średnią widownię na poziomie zaledwie 13 098. Dla klubu z takimi ambicjami i możliwościami jest to ogromne rozczarowanie. Abstrahując od pewnych niedociągnięć budowlanych, które należy poprawić, nowy stadion w Poznaniu powinien być powodem do dumy, szczególnie ze względu na wspaniałą atmosferę, która tworzyli kibice.

Niestety konflikt z kibicami spowodowany m.in. ostrymi restrykcjami ze strony rządu, spowodował dramatyczny spadek zainteresowania meczami. Wielu ludzi chodzi na nie w dużej mierze dla atmosfery tworzonej przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi, kibicujących jednej drużynie. Niestety na jesieni tego zabrakło i pociągnęło to w reakcji łańcuchowej spadek frekwencji, nie tylko w grupie "ultrasów" ale też w grupie kibiców, którzy przychodzili na stadion zobaczyć widowisko. Nie tylko na murawie ale też na trybunach.

Na wiosnę ma być lepiej


Zarząd zapowiada, że ma to się zmienić. W poprzedniej rundzie najtańszy bilet można było nabyć za 35 lub 55 zł w przypadku spotkań bardziej prestiżowych. W rundzie wiosennej ceny te mają spaść o 40 proc. - najtańszy bilet będzie można kupić już za 20 zł. Do tego doszły specjalne zniżki dla kobiet, dzieci i młodzieży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.