Facebook Google+ Twitter

T-Mobile Ekstraklasa. Polonia Warszawa o krok od zmiany właściciela!

Polonia Warszawa jest o krok od zmiany właściciela. Jednym z głównych faworytów do przejęcia klubu ze stolicy jest biznesmen z Płocka Mariusz Patrowicz.

 / Fot. Bartłomiej Ryży, PolskapresseNajprawdopodobniej w następnym tygodniu sprawa przejęcia Polonii dobiegnie wreszcie końca. Aktualny jeszcze właściciel "Czarnych Koszul" Józef Wojciechowski jest na etapie uzgadniania szczegółów dotyczących oddania drużyny, prawdopodobnie w ręce biznesmena z Płocka, Mariusza Patrowicza. Wojciechowski tym samym kończy swoją sześcioletnią przygodę z warszawskim klubem, w który włożył zawrotną sumę pieniędzy, ale w żaden sposób to nie pomogło Polonii i nie odniosła sukcesów, zarówno w T-Mobile Ekstraklasie, jak i w europejskich pucharach.

Rozmowy dotyczące transakcji sprzedaży Polonii są na dość zaawansowanym etapie i po powrocie Wojciechowskiego z wakacji wszystko ma być jasne. "Sprawy się posuwają szybko, myślę, że to jest już kwestia kilku dni, a nie jak to było dotąd tygodni" - komentuje Mariusz Patrowicz, osoba, która jest w tej chwili najbliżej stania się nowym właścicielem klubu, o czym informuje portal sport.pl.

Jednak do końca nie ma żadnej gwarancji czy warunki sprzedaży Polonii w ręce biznesmena Patrowicza zadowolą Wojciechowskiego. W ostatnich tygodniach pojawiało się w prasie wiele informacji i pomysłów odnośnie przyszłości warszawskiej drużyny. Mówiło się m.in. o chęci kupna klubu przez zagraniczne konsorcjum kilku firm, które byłoby skłonne do ewentualnej inwestycji związanej z renowacją i rozbudową stadionu Polonii, mieszczącego się przy ulicy Konwiktorskiej. Innym kandydatem była firma z Niemiec.

Biznesmen z Płocka od wielu tygodni jest jednym z faworytów do kupna Polonii Warszawa. Dużym znaczeniem w negocjacjach może być fakt, że to właśnie on zlecił przeprowadzenie audytu w spółce KSP Polonia. Patrowicz zaznacza, że jego celem jest przejęcie klubu ze stolicy, bez przenoszenia licencji do innego miasta.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.