Facebook Google+ Twitter

T-Mobile Ekstraklasa w nowym sezonie bez Śląska Wrocław?

Właściciele Śląska muszą sobie poradzić z problemem finansowania klubu. Jeśli tego nie zrobią w nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasa nie zobaczymy drużyny z Wrocławia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Autobus_od_22.06.2012.jpg / Fot. OpKluby do końca marca musza złożyć dokumenty związane ze staraniem się o dopuszczenie do ligi w sezonie 2013/14 - powiedział szef Komisji Licencji Klubowych PZPN Krzysztof Sachs. Te, które dokumentów nie złożą mogą nie otrzymać zgody na grę nie tylko w pucharach europejskich, ale i w Ekstraklasie.

Pod koniec zeszłego roku UEFA dokonała kontroli dokumentacji, jakie Legia Warszawa, Ruch Chorzów i Śląsk złożyły tuż przed rozpoczęciem rozgrywek pucharowych. Wyniki kontroli wykazały, że kluby z naszego kraju potraktowano zbyt łagodnie. Od tamtej pory w Śląsku Wrocław sytuacja uległa zmianie na jeszcze gorszą.

Wszystko zależy od tego, jak będą układać się relacje pomiędzy właścicielami klubu. Zygmunt Solorz nie chce już dawać na klub pieniędzy, a ten nie zarabia sam na siebie. Bez porozumienia nie jest możliwe uzyskanie stabilności finansowej, twierdzi prezes klubu Piotr Waśniewski.

źródło: Onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"T-Mobile Ekstraklasa w nowym sezonie bez Śląska Wrocław?"
Dlaczego nie.
To jest zawód, piłkarz piłki kopanej!
Źle wykonuje swój zawód w swoim zakładzie pracy a nazwanym klubem sportowym Śląsk Wrocław.
A tak apropos.
Poprzez sport można i należy rozsławiać Polskę.
Może by tak zasłużony klub sportowy Czarni Jasło ( miasto słynnego z , Ignacego Łukasza Łukasiewicza) ochronić przed zapomnieniem, przed likwidacją ?!
Możemy uratować klub! Charytatywny Mecz Przyjaźni

Czytaj wiecej: link

Oczywiście życzę jak najlepiej klubowi Śląsk Wrocław, który przecież jest z Przemyśla a przeniesiony w 1946 roku do Wrocławia wraz ze Oficerską Szkołą Saperów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.