Facebook Google+ Twitter

T-Mobile odkrywa karty. Co zaoferuje klientom nowa marka?

5 czerwca na polskim rynku telekomunikacyjnym zadebiutuje nowa marka. Era zmieni nazwę na T-Mobile. Trwa kampania wizerunkowa pod hasłem "Chwile, które łączą". Czy oprócz zmiany kolorystki, z niebieskiej na różową, dotychczasowi i nowi klienci operatora mogą liczyć na rewolucję? Dziś sieć przedstawiła kolejne szczegóły nowej oferty.

 / Fot. Coolcaesar/CC 3.0Na dzisiejszej konferencji prasowej Era przedstawiła kolejne szczegóły oferty T-Mobile. Wiemy już, że za 49 zł klienci indywidualni będą mogli korzystać z nielimitowanych rozmów na całym świecie (w ofertach biznesowych - 42 zł netto). Przy umowach na 18 i 24 miesiące rozmowy bez limitu będą kosztować 39 zł. Za 10 zł więcej klienci dodatkowo otrzymają nielimitowane SMS-y w sieci T-Mobile i 100 MB na transmisję danych.

Dla klientów korzystających z ofert na kartę pojawi się nowy starter Tak-Tak "Między nami. Znajdować się w nim będą 2 karty SIM. Do 30 minuty rozmowy abonenci będą mogli korzystać z "nielimitowanych" rozmów (po przekroczeniu progu rozmowa będzie kosztować 30 groszy za minutę). Starter będzie ważny przez rok i połączenia do Play, CenterNetu i Cyfrowego Polsatu będą w takiej samej cenie, jak do Plusa i Orange. Nie zmienią się czasy ważności doładowań. 9 zł będzie kosztować usługa 2 tys. minut w sieci na całym świecie. Ważność pakietu to 7 dni.

 / Fot. Materiały prasoweW ofertach abonamentowych stawka za minutę rozmowy będzie wynosić 39 gr, a do Play 59 gr. Najniższy abonament to 25 zł, a najwyższy 199 zł. Klienci dostaną w nim od 80 do 1000 minut. Dodatkowo pojawi się też pakiet internetowy z limitem 2 GB - czytamy w Telepolis.

Czytaj też: Era zmieni nazwę na T-Mobile


Czy oferta T-Mobile jest rewolucyjna? Gdy weźmiemy pod uwagę połączenia na terenie Polski, jest zbliżona do planów taryfowych innych operatorów, w szczególności Play. Niewątpliwym atutem są nielimitowane rozmowy na całym świecie, choć za wcześnie, by ogłaszać rewolucję. Szczegóły wyjaśnią regulaminy i cenniki oferty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

A już myślałam Pawle, że mieszkamy na tym samym osiedlu... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Kiedyś Ideę sprzedali Orange, teraz Erę" - Orange to tylko marka. Struktura właścicielska była niezależna od brandu (choć oczywiście miała wpływ na jego wybór - to oczywiste). W momencie zmiany marki Telekomunikacja Polska miała 66 proc. udziałów, France Telecom - 24 proc. W październiku 2005 wyłącznym właścicielem PTK została TP.

Żeby było zabawniej większościowym udziałowcem TP SA jest France Telecom :) Niemniej marka nie ma tu nic do rzeczy. Podobnie będzie w przypadku T-Mobile. Nikt nie sprzedawał PTC, operatora sieci Era, Deutsche Telekom, bo ten ma 70 proc. akcji spółki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo, skad ja to znam? u mnie tez obok Ery jest Play. :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Całą Polskę sprzedadzą. Kiedyś Ideę sprzedali Orange, teraz Erę sprzedają T-Mobile.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ssd
  • ssd
  • 02.06.2011 11:54

dno tak mozna podsumować tą nową niemiecką marke i oferte

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 02.06.2011 07:54

Ten kolor nazywany jest tez biskupim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kamil
  • Kamil
  • 02.06.2011 01:27

Jak to, co zaoferuje nowa marka? Tak jak z Orange, czyli wyzysk pracowników i kompletne olewanie klienta. Jak ktoś nie wierzy, to czas pokaże. Chodzi o to, aby jak najwięcej kasy wypompować z Polski. Operator Ery będzie płacił T-Mobile za używanie marki. Kasa będzie dla konsorcjum nie dla kraju. Tak dzieje się dokładnie z Orange. Oszczędności na max i wyłącza się kolejne nadajniki dla oszczędności. Pracowników też się zwalnia. Tak działają wielkie konsorcja. Wysysają z firmy co się da i taką wydmuszkę się sprzedaje lub sama upada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie jest kolor różowy, lecz magenta. Wiem, mnie wystarczy 16 kolorów, żeby opisać świat... Ale cóż robić...
Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki! - Rafale. Wiem teraz - na czym stoję. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zmieniają się Ewo. Dotychczasowe umowy biegną bez zmian i na tych samych warunkach, zapewne z możliwością migracji do nowych taryf. Gdyby nawet się zmieniały (co nie będzie mieć miejsca) klient ma prawo rozwiązać umowę, w przypadku zmian pogarszających ofertę (np. zmiany cennika na niekorzyść). W tym przypadku, podobnie jak u innych operatorów, pojawią się po prostu nowe plany taryfowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.