Facebook Google+ Twitter

To będzie mokry i deszczowy tydzień

W przyszłym tygodniu pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, a przelotne opady mają się utrzymać co najmniej do czwartku.

 / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:FoggDam-NT.jpg Przelotne opady wystąpią już w nocy. Temperatura nie będzie wysoka. Najcieplej będzie na Podkarpaciu. Tam termometry pokażą 12 stopni Celsjusza. Na wybrzeżu możliwy silny wiatr.

Jak czytamy w serwisie TVN24.pl ostatnia niedziela wakacji nie zapowiada się pogodnie. Nad Pomorzem, Warmią, Mazurami i Podlasiem mogą przejść burze. Pochmurne niebo czasami będzie się przejaśniało. Na Lubelszczyźnie temperatura wyniesie tylko 15 stopni. Najcieplej będzie na Podkarpaciu - do 19 stopni.

Początek tygodnia nie przyniesie większych zmian w pogodzie. Będzie pochmurno i deszczowo. W poniedziałek na północnym-zachodzie możliwe burze. Najlepszą pogodą nadal będą mogli się cieszyć mieszkańcy Podkarpacia. W ciągu dnia termometry wskażą tam do 19 stopni. Chłodniej będzie na zachodzie. Słupek rtęci zatrzyma się tam na 14 kreskach.

Brzydki będzie także wtorek. Padać będzie niemal w całym kraju. Szanse zobaczenia pogodnego nieba mają jedynie mieszkańcy północno-wschodniej Polski. Temperatura wyniesie 13 stopni w Małopolsce do 20 stopni na Podlasiu i Suwalszczyźnie.

1 września pogodnie jedynie na północnym-zachodzie. W pozostałej części kraju pochmurnie i deszczowo. Najcieplej na Pomorzu Zachodnim do 20 stopni Celsjusza.

W czwartek pochmurno. Możliwe przejaśnienia. Najcieplej na Pomorzu do 18 stopni. Na Podlasiu termometry wskażą tylko 15 kresek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.