Facebook Google+ Twitter

To będzie najdroższy rozwód w historii show-biznesu

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-10-16 16:36

Osiem lat temu, kiedy Madonna brała ślub z Guyem Ritchiem w sali reprezentacyjnej zamku Skibo, w środku przygrywał im dudziarz, a na zewnątrz ochroniarze pilnowali ich przed sforą paparazzich. W mediach panowała taka histeria, jakby chodziło o ślub członka rodziny królewskiej. Dziś ekscentryczna gwiazda i jej Guy mówią sobie żegnaj i dzielą majątek.

Kiedy Madonna i Guy Ritchie ogłosili wczoraj, że się rozwodzą, okazało się również, że interesów piosenkarki będzie broniła Fiona Shackleton, adwokat, która reprezentowała księcia Walii podczas rozwodu z jego pierwszą żoną. Jak widać Królowa Popu musi mieć wszystko w najlepszym gatunku.

Shackleton reprezentowała również sir Paula McCartneya, kiedy rozwodził się z Heather Mills, i dzięki jej staraniom była żona gwiazdora uzyskała tylko ułamek tego, o co występowała. Zważywszy, że łączny majątek Madonny i Ritchiego wynosi 300 mln funtów - według jednego z komentatorów Guy może dostać nawet połowę tej sumy - zatrudnienie zaprawionej w bojach prawniczki wydaje się rozsądne.

Wiadomość o rozwodzie, niebędąca niespodzianką dla nikogo, kto obserwował powolny rozpad tego małżeństwa, przybrał formę zdawkowego komunikatu Liz Rosenberg, rzeczniczki Madonny. - Madonna i Guy Ritchie postanowili się rozwieść po 8 latach małżeństwa, jak potwierdzili dzisiaj ich przedstawiciele.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.