Facebook Google+ Twitter

To będzie wydarzenie! Dżem wystąpi w Andrychowie

Mieszkańcy Andrychowa i okolic, po paru latach przerwy, będą mogli nareszcie podziwiać zespół Dżem, który zagra dla nas już w czerwcu, z okazji urodzin miasta - Dni Andrychowa.

To oni zagrają już za niedługo w Andrychowie / Fot.  Zespól Dżem- To dla mnie święto. Coś pięknego! Nareszcie Dżem zagra na naszej ziemi. Sprawił mi wielka przyjemność czekałem aż zawita do nas - to słowa jednego z andrychowian, którzy dowiedzieli się kto zagości na obchodach urodzin miasta. Jak poinformował zespół na swojej oficjalnej stronie internetowej, koncert odbędzie się w piątek 11 czerwca, o godzinie 20, na stadionie sportowym przy ulicy Kościuszki w Andrychowie.

Zespół Dżem ostatni koncert dał u nas 22 listopada 1997 roku, wokalistą był wtedy Jacek Dewódzki. A ostatni koncert ze śp. Ryszardem Riedlem "Ryśkiem" odbył się 12 września 1992 r. w Domu Kultury. Organizatorzy spodziewają się bardzo dużej liczby fanów. Dżem zaliczany jest do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej (blues rock).

Oprócz głównego gościa, podczas Dni Andrychowa zagra tez wiele innych zespołów. Plan przedstawiam poniżej:

10 czerwca - czwartek
Parking przy basenie, godz. 21 - kino samochodowe

11 czerwca 2010 - piątek
Stadion Miejski, godz. 17.30 - koncert zespołu ANDEGRAND, godz. 20 - koncert zespołu Dżem

12 czerwca - sobota
Basen Miejski, godz. 10 - zawody pływackie
Stadion Miejski, godz. 15 - koncerty zespołów m.in. Luthien, godz. 17.30 - koncert zespołu Disparades, godz. 19 - koncert zespołu Nowica 9 (muzyka okołofolkowa), godz. 20.30 - koncert zespołu Czerwie (folk)

13 czerwca - niedziela
Stadion Miejski (w razie niesprzyjających warunków pogody impreza przeniesiona do MDK) godz. 15 - występ dziecięcych zespołów artystycznych, godz. 16.30 - Na andrychowskim rynku - występ Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów - godz. 17, pokazy walk rycerskich - godz. 18, Podróż z przebojami - Biesiada Polska, godz. 21.00

Ponadto w programie: pokaz lotów balonowych, wystawa grupy twórców "My", degustacja potraw przygotowanych przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich i w dniach 11 - 13 czerwca - parking przy basenie - stoiska gastronomiczne, park rozrywki dla dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czekam na relację z koncertu:)
Pozdrawiam:) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.