Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14787 miejsce

To jest news! Guns N' Roses wystąpią w czerwcu w Polsce. Legendarny zespół zagra w Gdańsku

Zespół Guns N' Roses wystąpi w Polsce. Axl, Slash i Duff zagrają na stadionie Energa Gdańsk 20 czerwca 2017 r.

 / Fot. materiały prasoweZespół Guns N' Roses wystąpi w Polsce w składzie, który nigdy nie odwiedził naszego kraju. Zespół odbywa światową trasę po tym, jak do Slash i Duff zgodzili się znów stanąć na scenie z Axlem Rose.

Guns N' Roses wystąpi na stadionie Energa Gdańsk 20 czerwca 2017 r. Fani amerykańskiej grupy usłyszą największe hity: "Sweet Child O’ Mine", "Welcome to the Jungle", "Paradise City", "Don't Cry" czy "November Rain".

Zespół zadebiutował w 1986 r. płytą "Appetite for Destruction". Gdy w 1991 r. wydał dwupłytowy album "Use Your Illusion" jego pozycja była już ugruntowana. Później powstały jeszcze tylko dwie płyty "The Spaghetti Incident?" z 1993 r. w składzie zbliżonym do oryginalnego i "Chinese Democracy" w 2008 r. w całkowicie nowym, ale z Axlem w roli wokalisty.

W 2016 r. Guns N' Roses wrócili na scenę i ich koncerty wyprzedają się błyskawicznie. Koncertowali w obu Amerykach, Azji. Na celowniku mają teraz Europę.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 9 grudnia, a przedsprzedaż 7 grudnia. Ceny zaczynają się od 227 zł a kończą na 456 zł. Pakiety VIP kosztować będą od 1072 zł do 4756 zł. Szczegóły na LiveNation.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.