Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9080 miejsce

To jest początek końca Kaczyńskich! - ostrzega jasnowidz

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-09 08:09

Kaczyński premierem? To tragiczny błąd Jarosława Kaczyńskiego! - twierdzi najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. Upadek rządu, nowe wybory, PiS będzie dołował, a Samoobrona nie wejdzie do Sejmu.

To była scena rodem z horroru. Spotkanie jasnowidza z Andrzejem Lepperem miało się odbyć w całkowitej tajemnicy. Była wiosna 2001 roku. Do wyborów było kilka miesięcy, pojawiały się pierwsze przedwyborcze sondaże. To był czas, kiedy nawet najwięksi fantaści nie wyobrażali sobie, że roszczeniowy związek zawodowy „Samoobrona” zamieniony ukradkiem w partię polityczną wejdzie do sejmu. Lepper posłem?! To były takie czasy, że dziennikarze polityczni na samą myśl o Lepperze w sejmie wybuchali gromkim śmiechem. Watażka, populista, pieniacz – nie ma takiej możliwości, żeby ten naród był aż tak głupi i głosował na szefa Samoobrony... I właśnie wtedy Andrzej Lepper zgodził się spotkać z najsłynniejszym polskim jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim.

Na miejsce spotkania wybrano biuro Samoobrony w centrum miasta. Sprawę komplikował trochę fakt, że całe spotkanie chciała filmować ekipa telewizji publicznej, ale... Lepper bez większych ceregieli wyraził na to zgodę. Krótkie przywitanie, Jackowski natychmiast zapala papierosa, siada za stołem i zaczyna uważnie przyglądać się zdjęciu, które wręczył mu szef Samoobrony. Na fotografii widać kilkunastu facetów stojących w zbitej grupie. Ani chybi – bliscy współpracownicy przewodniczącego! Andrzej Lepper to człowiek konkretny, nie lubi się certolić, od razu wykłada kawę na ławę.

- Panie jasnowidz, to tego... który pode mną ryje?
Jackowski wcale nie jest zdziwiony tym pytaniem. Sprawia wrażenie, jakby dokładnie na to pytanie czekał. Od czasu do czasu przymyka oczy, zdjęcie przykłada sobie do czoła i coś szepce pod nosem. Wreszcie po kilku minutach zaciąga się głęboko dymem z papierosa i odkłada zdjęcie. Uśmiecha się do Leppera, triumfalnie palcem na zdjęciu pokazuje jakiegoś gościa w płaszczu stojącego z prawej strony zdjęcia.

- Ten pod panem ryje panie Lepper, ta gnida pod panem ryje!
Jasnowidz jest wyraźnie ucieszony reakcją Leppera. Od razu widać, że trafił perfekcyjnie, bo przewodniczący Samoobrony nie może ukryć zdziwienia z trafnej diagnozy jasnowidza.

- A niech to... no to trafił pan panie Jackowski! Tak, ten pode mną ryje!
Jackowski trzyma cały czas w ręku fotografie i z niedowierzaniem kręci głową. Jasnowidz sobie tylko znanym sposobem uporał się w mig z tym zadaniem. Lider Samoobrony chciał jednak wiedzieć więcej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nic się nie sprawdziło - czyli bujda na resorach z tym przepowiadaniem przyszłości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiele rzeczy mamy w tym naszym kraju: "demokrację", "pluralizm", "rozliczanie", gospodarkę "rynkową", "prywatyzację", "własność prywatną", "kapitalizm"... Można tak wyliczać, wyliczać do czasu, aż się... wreszcie obudzimy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pożyjemy zobaczymy, ale moim zdaniem tak się nie stanie jak twierdzi pan Jackowski, trzymam kciuki za PiS. Tylko w nich nadzieja na rozliczenie aferzystów i nieudaczników z SLD. Cóż w tym dziwnego że w naszym kraju rządzą bliźniacy mamy demokrację, jak by ktoś nie zauważył!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieje ze ta przepowiednia się sprawdzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.07.2006 21:44

Już Mickiewicz pisał,że Polska papugą narodów.A co było potem dobrze wiemy z lekcji hiostorii.Daj Panie Boże żeby ona się nie powtorzyła.Z drugiej strony to sami sobie zgotowaliśmy ten los.Wybralismy w wyborach prezydenckich pana Kaczyńskiego a w wyborach do Sejmu PiS.Mam nadzieję,że historia sie nie powtórzy i będzie dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Boże, spuść bomby i zabij te 4 trąby (Kaczyńskich, Leppera i Giertycha):)! Trzymam kciuki, żeby się sprawdziła przepowiednia p. Jackowskiego. Polska nie zasłużyła na bycie pośmiewiskiem świata!

Komentarz został ukrytyrozwiń

oj tylko zeby to byla prawda, mijmy nadzieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyżby treść wizji podyktował mu Jan Maria Rokita? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.