Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3433 miejsce

To już 200. wywiad! Jubileuszowa rozmowa z Kamillą Baar!

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Laureatka Wiktora, Telekamery i Złotej Kaczki. Gra w filmach i serialach, a także na deskach Teatru Narodowego. Gościem dwusetnego wywiadu w ramach cyklu "Znani-nam nieznani" była Kamilla Baar.

Gościem dwusetnego wywiadu w ramach cyklu Trzy lata temu został nagrany pierwszy wywiad w ramach cyklu "Znani - nam nieznani". Od tego czasu w redakcji portalu Wiadomości24.pl przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie gościło mnóstwo ciekawych osób - aktorów, wokalistów, stylistów, projektantów mody, sportowców czy dziennikarzy. Wszyscy chętnie opowiadali o swoim dorobku, artystycznej drodze czy planach na przyszłość - czyli o tym, o co zwykle nie są pytani, bo mainstreamowe media bardziej interesuje życie prywatne gwiazd.

Jubileuszowy wywiad z aktorką Kamillą Baar / Fot. W2417 września o poranku w jednym ze stołecznych teatrów został nagrany dwusetny wywiad, którego gościem była aktorka Kamilla Baar. Mimo że ukończyła Akademię Teatralną jedenaście lat temu, to dopiero niedawno udało jej się trafić na szczyty populaności i dziś jest jedną z najbardziej znanych aktorek w kraju. Ma na swoim koncie mnóstwo ról teatralnych, gdyż od dziewięciu lat pracuje w Teatrze Narodowym. Od czasu do czasu mogliśmy ją oglądać również na dużym ekranie. Długo jednak wzbraniała się przed przyjęciem roli w serialu. Ostatecznie zdecydowała się zagrać w popularnej telenoweli "Na dobre i na złe" i w ciągu kilku miesięcy pokochały ją tysiące. Zdobyła Telekamerę oraz Wiktora, a jej kariera nabrała rozpędu. Niedawno swoją premierę miała komedia "Wkręceni" z jej udziałem, a już na początku października do kin wejdzie film "Służby specjalne" w reżyserii Patryka Vegi, w którym również zagra. Możemy ją również podziwiać w serialu "Na krawędzi 2", w którym wciela się w postać Leny Korcz. Oprócz tego została ambasadorką jednej z ekskluzywnych marek ubrań i trafiła do grona najlepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu. Choć ma głowę pełną marzeń, najbardziej zależy jej, żeby cały czas było w jej życiu tak, jak jest teraz.

Obejrzyj cały wywiad z Kamillą Baar:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Szkoci też są znani nam nieznani...i co i NIC o nich w serwisie. A szkoda....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.