Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17332 miejsce

To już dekada! E.Leclerc w Kłodzku świętuje urodziny

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-04 09:40

Swoje dziesiąte urodziny E.Leclerc w Kłodzku postanowił uczcić z klientami w wyjątkowy sposób. Promocje, kupony konkursowe, prezenty, nagrody oraz Niesamowity Pokaz Fajerwerków, to atrakcje, które czekają na kupujących od 5 do 17 listopada.

Urodziny są tylko raz do roku, dlatego E.Leclerc w Kłodzku zaoferuje swoim klientom moc atrakcji. Wystarczy zrobić między 5 a 17 listopada zakupy za minimum 50 złotych, żeby otrzymać kupon konkursowy uprawniający do gry
w „Koło Fortuny”. Stawka jest wysoka, bo do zgarnięcia jest ponad 1800 nagród - bony towarowe i nagrody rzeczowe.

Dla tych, którym nie poszczęści się konkursie - nic straconego, bowiem każdy kupon, który nie wygra, weźmie udział w wielkim losowaniu finałowym. Ten „gwóźdź programu” odbędzie się już 17 listopada, w ostatni dzień świętowania w E.Leclerc Kłodzko, kiedy to klienci będą mogli wzbogacić się o sprzęt RTV/AGD lub zrobić darmowe zakupy. Tablety, nawigacje, tostery, odkurzacze i czajniki – to wszystko czeka na nowych właścicieli.

Zanim jednak ruszy „Koło Fortuny”, supermarket w Kłodzku zaprasza na inne atrakcje.
W przeddzień emocji związanych z losowaniem finałowym odbędzie się szczególne wydarzenie, które ubarwi nieco jesienną aurę. Już 16 listopada o 18:00 fanów sztucznych ogni czeka prawdziwa uczta. E.Leclerc postanowił zorganizować Niesamowity Pokaz Fajerwerków – będzie on okazją do ciekawego spędzenia sobotniego popołudnia.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.