Facebook Google+ Twitter

To już jutro. Juwenalia 2010 w Częstochowie

Już 12 maja rozpoczyna się wiosna studencka, czyli Juwenalia 2010 w Częstochowie.

 / Fot. juwenaliaW tym roku studenci aż dziesięciu uczelni postanowili połączyć swoje siły i pokazać, że potrafią zorganizować wiele ciekawych imprez i niespodzianek.
12 maja odbędzie się wiele imprez sportowych, ale również będzie miała miejsce spontaniczna impreza zorganizowana przez studentów w klubie "Rywal" - Rywal Rock Fest Juwe 2010, która rozpocznie się o godzinie 18. W ramach wiosny studentów zagrają dwa lokalne częstochowskie zespoły - Dreg i Rain.

W tym roku dość ciekawym przedsięwzięciem jest przejazd londyńskim autobusem. Każdy student, który posiada legitymację studencką będzie mógł jeździć tym autobusem za darmo, a każdy inny uczestnik będzie musiał zapłacić 5 zł. W środę na dachu autobusu zagra częstochowska grupa "Accident on stage". 13 maja o godzinie 16 nastąpi oficjalne otwarcie pierwszej stacji metra "Campus" . Gościem specjalnym będzie Olek Klepacz, wokalista Formacji Nieżywych Schabuff. Na otwarciu zagra zespół Pipes & Drums.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

A ja myślę, że to moderacja czuwa. ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No co? Damian pewnie zatrudnił sobie pracownika. Ma takie prawo :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damian, wybacz dociekliwość i podejrzliwość, ale czytając np. ten materiał a porównując go z Twoimi komentarzami, które publikujesz, nasuwa mi się myśl, że nie pisze tego jedna i ta sama osoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.