Facebook Google+ Twitter

To już ostatnie dni wakacji. Sprawdź oferty last minute

Półmetek wakacji już za nami. To ostatnie chwile, aby wybrać się na wypoczynek. Sprawdźmy więc jakie oferty przygotowały biura podroży dla tych, którzy zdecydują się na odpoczynek w końcu sierpnia.

Egipt. / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:SharmView.jpg Zobacz antyczne zabytki Knossos oraz wąwóz Samaria. Ciesz się ciepłym morzem i korzystaj z promocji Last Minute! To tylko jedna z wielu propozycji jakie przygotowały biura podróży dla tych, którzy zwlekają z wakacyjnym wypoczynkiem do ostatniej chwili.

Niezdecydowani i spóźnialscy mogą jeszcze znaleźć atrakcyjne oferty w rozsądnej cenie. W internecie dostępnych jest mnóstwo wycieczek last minute, a biura podróży prześcigają się w tym, jak przyciągnąć klienta.

Przed zaplanowaniem wakacyjnego wypoczynku warto zastanowić się, gdzie chcemy odpocząć i czy uda nam się jeszcze skorzystać z taniej okazji. Oferty last minute pojawiają się zazwyczaj z miesięcznym wyprzedzeniem. Niekiedy możemy również spotkać oferty na klika dni przed wyjazdem. Należy zastanowić się, co chcemy zwiedzić i przejrzeć dokładnie, co wchodzi w skład wycieczki.

Wiadomości24 postanowiły sprawdzić, co jeszcze można zwiedzić tego lata, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas. Zdaniem Marcina Roszkowskiego z biura podróży Triada, o tej porze roku widoczne jest zainteresowanie wyjazdami, które kończą się przed początkiem roku szkolnego, dlatego klienci poszukują jeszcze wyjazdów dwutygodniowych, które zaczynają się nie później niż w połowie sierpnia i wyjazdów tygodniowych zaczynających się nie później niż 23-24 sierpnia.

- Niezmierną popularnością pomimo panującej sytuacji w kraju cieszy się Grecja. Turyści chętnie odwiedzają także Turcję i Egipt, którego popularność stale wzrasta - mówi Artur Burak z działu ds. komunikacji biura podróży Triada. Marcin Roszkowski dodaje, że popularność Egiptu wynika głównie z bliskości położenia i atrakcyjnej oferty cenowej. Nie oznacza to, że w czołówce znajdują się tylko kraje w regionie Europy. Turyści chętnie też wybierają Kubę, Meksyk i Tajlandię.

W poszukiwaniu najkorzystniejszej dla nas oferty opłaca się przejrzeć strony internetowe biur podróży. Tygodniowe wczasy w Tunezji możemy spędzić już od tysiąca złotych od osoby. Uroki Egiptu możemy odkryć za 1300 złotych. Cena uzależniona jest naturalnie od miejsca pobytu, standardu hotelu i atrakcji zaplanowanych przez organizatora.

Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś wakacyjnego odpoczynku warto to uczynić już teraz. Trzeba jednak się szybko decydować, ponieważ oferty last minute są niezwykle popularne.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.