Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

119736 miejsce

"To Lech Kaczyński nakazał lądowanie" mówi Siergiej Markow, ideolog Kremla

"To Lech Kaczyński nakazał lądowanie, w przekonaniu, że Rosjanie podawali fałszywe wskazówki dotyczące warunków pogodowych" twierdzi Siergiej Markow, ideolog Kremla, w rozmowie z Dziennikiem Gazetą prawną.

W wywiadzie dla DGP, Markow twierdzi, że niektórzy polscy politycy nie chcą pogodzić się z wynikami raportu MAK, podobnie jak "nie mogą przyjąć do wiadomości, że czasami również im zdarza się nie mieć racji w sprawach dotyczących relacji z Moskwą".

Markow twierdzi, że Lech Kaczyński za wszelką cenę chciał uczestniczyć w uroczystościach w Katyniu. "To Lech Kaczyński nakazał lądowanie w przekonaniu, że Rosjanie podawali fałszywe wskazówki dotyczące warunków pogodowych".

Markow daje też wskazówki politykom rosyjskim i polskim: "Rosja powinna popracować nad swoją postawą starszego brata. Porzucić aspiracje pouczania Polski. A Polacy powinni pozbyć się rusofobii".


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Ryszard Ochijewicz
  • Ryszard Ochijewicz
  • 25.04.2011 13:53

Nareszcie ,bardzo nieśmiało podana została wiadomość kto jest winny ,że samolot nie powinien startować z Okęcia zbyt wiele za tym przemawia,trzeba tę prawdę podać zamknie ta wiadomość usta wielu politykierom typu Błaszczak,Hofman a może i pan mec.Rogalski oraz inni z sekty jarkacza przejdą do smutnej prawdy,przeproszą rodaków i mnie za ohydne obrazy najjaśniejszej rzeczypospolitej jej najwyższych urzędów,bo demokracja pozwala krytykować ale nie ubliżać |

Komentarz został ukrytyrozwiń
17STY WRZESIEŃ1939
  • 17STY WRZESIEŃ1939
  • 28.02.2011 15:00

Już sam fakt;O nie udostępnianiu dowodów Polsce, typu/wrak samolotu/Polakom Kreml celowo narzuca myślenie o zamachu;Ps: Katyń-Stalin/Smoleńsk syn Stalina.

Komentarz został ukrytyrozwiń
amelka-1
  • amelka-1
  • 31.01.2011 16:13

Gdzie jest specjalny kodowany telefon satelitarny z samolotu Tu-154M ? Rozszyfrowanie nagranych rozmów telefonicznych ,może wyjaśnić dużo zagadkowych spraw,a nawet doprowadzić do rezygnacji niektórych osób z działalności politycznej w obawie przed kompromitacją.
A CO NA TO NATO ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur Prus
  • Artur Prus
  • 28.01.2011 20:14

A od naszego najlepszego Prezydenta, prof. Lecha Kaczyńskiego - to wam wara, towarzysze z KGB i GRU!!! Wasze brudne, parszywe szpony trzymać z dala!!! Precz od takich Postaci Polskich Patriotów, jak JEDYNI, POLSCY MĘŻOWIE STANU - BRACIA LECH I JAROSŁAW KACZYŃSCY!!! PREZYDENT POLSKI LECH KACZYŃSKI ZAPŁACIŁ ZA SWOJĄ BOHATERSKĄ POSTAWĘ w sprawie GRUZJI i PODMIOTOWOŚCI POLSKI W ŚWIECIE SKAZANIEM GO ZA TO NA ŚMIERĆ I WYKONANIEM TEGO WYROKU PRZEZ WAS, RUSKO-POLSKO-JĘZYCZNI TOWARZYSZE SZMACIAKI!!! ALE PRZYJDĄ JESZCZE TAKIE CZASY, ŻE BĘDZIECIE MUSIELI ZDAĆ Z TEGO RACHUNEK!!! TAK W DOCZESNOŚCI, JAK I W WIECZNOŚCI...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur Prus
  • Artur Prus
  • 28.01.2011 16:18

"Biedny" Rus zapomniał, że było 3 braci: Lech (pierwszy!!!), Czech (drugi!!!) i Rus - TRZECI!!! Ruś Moskiewska powstawała dopiero jako państwo w miarę silne i nieco samodzielne w długim procesie swoich narodzin ok. 400-500 lat po państwie Polskim!!! Rosja współczesna jest więc względem nas, Polski - MŁODSZYM BRATEM, a nie jakimś "starszym" - chociaż, jak to bywa w niejednej "rodzinie" (w tym przypadku "Słowiańskiej"!) - BRATEM DUŻYM I TROCHĘ "PRZEROŚNIĘTYM", który "uczuć rodzinnych" nie potrafi pojmować normalnie, bo ma jedynie "chamską świadomość osiłka", często robi awantury i wręcz zagraża fizycznie całej reszcie bardziej myślącej i rozwiniętej kulturalnie rodziny, a nawet b.często ją KRZYWDZI i BESTIALSKO MORDUJE - vide np. KATYŃ!!! Aczkolwiek z drugiej strony dzięki swej fizycznej przewadze mógłby być przydatny dla obrony całościowej tejże "rodziny" - gdyby potrafił się wznieść ponad własne, wąsko i prymitywnie pojęte, egoistyczne interesy!!! Choroba, na którą zapadł NASZ MŁODSZY BRAT RUS - to KOMPLEKS WYŻSZOŚCI, czyli PYCHA - NIEULECZALNA NIESTETY CHOROBA DUSZY, na którą od wieków choruje również -o zgrozo!!! - NASZ SĄSIAD ZACHODNI, czyli NIEMIEC-GERMANIEC, również - jak RUS - "BIZAŃTYŃCZYK" NIESTETY (dlatego tak bardzo jest im obu "po drodze"!!!). JEDYNIE MY, POLACY - w tej części Europy - jesteśmy największym BASTIONEM CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, tzw. Zachodniej; oprócz nas tylko CZESI, częściowo LITWINI, "INFLANTCZYCY", AUSTRIACY i WĘGRZY!!! ALE TEGO, ŻE TO WŁAŚNIE I TYLKO MY JESTEŚMY (BYLIŚMY?) KOLEBKĄ SŁOWIAŃSZCZYZNY - TO NAM ŻADEN "IDEOLOG KREMLA" NIE ODBIERZE, towarzyszu Markow!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
MADA
  • MADA
  • 25.01.2011 17:58

obaj Kaczynscy winni tej katastrofy

Komentarz został ukrytyrozwiń
hol opo
  • hol opo
  • 15.01.2011 00:19

wariaci?-studenci plotkują-czy burdel w rządzie?-plotkują-minister nie ma jaj-dawno podałby się do dymisji lub premier-gdyby premierem był KACZYŃSKI
nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten
"KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłówO,PSL,SLD-poza sejmem w
wyborach-rosjanie spowodowali wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy
rusek?,czy postradał rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie
rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA KOMPROMITACJA
władz,lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i
tam :NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE
SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące
przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SUIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość oĄ dość opluwania POLSKISKI...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 13.01.2011 20:26

czyt. Łatka zamiast argumentu? Tylko cie na tyle stać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janka
  • Janka
  • 13.01.2011 18:26

Tow.Markow jeszcze wam samogona nie odparowała ? - po wczorajszej libacji ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 13.01.2011 18:19

Kap- ty zapewne ruski jesteś, że tak ci Polacy przeszkadzają?