Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

746 miejsce

To musi być zwycięska walka... Pomoc dla Kacpra

Kacperek Strusiński ma 7 lat. Jest rezolutnym, niesamowitym chłopczykiem z bagażem przykrych doświadczeń. Mimo tak młodego wieku, życie nie oszczędza ani chłopca, ani jego najbliższych.

W 2015 roku usunięto u Kacpra nowotwór złośliwy. Leczenie było długotrwałe, albowiem zakończone zostało na początku 2017 roku. Początek roku był czasem, w którym rodzina, jak i sam dzielny chłopiec, chcieli zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach, związanych z chorobą, bólem i strachem. Planowali wyjazd nad morze. Niestety, los chciał inaczej, a marzenia o beztroskim bieganiu po piasku legły w gruzach...
Kacperek Struciński ma 7 lat. Po raz drugi walczy z nowotworem złośliwym. Pomóż wygrać mu walkę i wesprzyj zbiórkę na jego leczenie na Pomagam.pl / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Mamę Kacpra
Kilka dni temu nowotwór zaatakował po raz drugi. Leczenie Kacpra związane będzie z dużymi kosztami. W związku z tym, na portalu Pomagam.pl uruchomiona została specjalna zbiórka na leczenie i pomoc dla chłopca.

Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą m.in na leki na wzmocnienie organizmu oraz na transport związany z podróżami na badania i leczenie na trasie Wrocław - Warszawa.

Każda złotówka jest pomocna. Jeśli możesz pomóc, kliknij TUTAJ
Zbiórka na rzecz Kacpra została zweryfikowana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.