Facebook Google+ Twitter

To nie jest tekst pożegnalny

Z nikim się nie żegnam, bo wcale daleko się nie wybieram.

Część z Was zdążyła dostrzec, przy okazji wpisu przedstawiającego Rafała Gdaka jako nowego wydawcę, króciutką wzmiankę o tym, że będzie mnie w Wiadomościach24 mniej niż dawniej. Z ogromnym zaskoczeniem przeczytałem kilka sympatycznych, pożegnalnych maili od użytkowników, w których znalazłem całą masę ciepłych słów, za które dziękuję.

To jednak nie jest tekst pożegnalny, bo nigdzie się znowu nie wybieram. Rzeczywiście, na dyżurach redakcyjnych próżno będzie mnie szukać, choć czasami zapewne jeszcze zobaczymy się w okienku dyżurnego (jak choćby w sobotę 4 września). Zmiana spowodowana jest nowymi obowiązkami, które przydzielił mi Paweł Nowacki. Z logistycznego punktu widzenia także nigdzie się nie wybieram. Wciąż siedzę przy tym samym biurku, koło Kasi i Dominika. Naprzeciwko mnie siedzi Lidka i Kasia Olczak. I dopóki mnie stąd nie wygonią, to zostaję. Mam ładny widok na Domaniewską przez okno. A w zimie ciepło, bo koło kaloryfera.

Dość jednak dygresji. Mój mail pozostaje ten sam (m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl), konto w W24 także nie ulega anihilacji, liczę więc że od czasu do czasu skrobniecie mi to lub owo. Mam nadzieję, także że odwiedzicie mnie w nowym, "wirtualnym" miejscu pracy, to jest w serwisie: alekoncerty.pl i natablicy.pl. W przygotowaniu kolejne strony tematyczne, mam nadzieję że i one przypadną Wam do gustu.

Ja zaś obiecuję, że z przyjemnością będę zerkał na Wasze materiały. Od czasu do czasu coś skomentuję, skrobnę wiadomość pocztą wewnętrzną. Bo moje cztery lata z Wami to był niezwykły i ciekawy okres. No i świetna zabawa :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żałuję, bo lubiłem jak Mateusz moderował moje teksty. Robił to tylko i wyłącznie kierując się wzgledami merytorycznymi. Szkoda, że będzie Cię mniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.