Facebook Google+ Twitter

„To nie koniec świata!“ – nowość w Polsacie

Jesień w telewizji, to cała masa nowych produkcji oraz powrotów nowych sezonów ulubionych seriali, programów telewizyjnych. Jedną z nowości, którą serwuje TV POLSAT jest trzynasto odcinkowy serial „To nie koniec świata“.

Serialowy Paweł, (w tej roli Krystian Wieczorek) z dnia na dzień traci pracę po czym decyduje się opuścić Warszawę. Wyjeżdża do Białej Podlaskiej, aby sprzedać dom, który odziedziczył w spadku. Plany Pawła krzyżuje jednak fakt, że na miejscu okazuje się, że w domu już ktoś mieszka…Paweł decyduje się zamieszkać w przyczepie kempingowej i w dalszym ciągu przez cały czas spotykają go niesamowite historie o których mieszkając w Warszawie nie mógłby nawet pomarzyć. W nowej produkcji Polsatu oprócz Krystiana Wieczorka pojawiają się również m.in Karolina Gorczyca, Paweł Królikowski, Magdalena Lamparska, Eryk Lubos, czy Artur Dziurman. Co czeka jeszcze Pawła? W jakich okolicznościach po raz kolejny zejdą się drogi Pawła i Anki, czyli uciekającej panny młodej, (w tej roli Karolina Gorczyca)?

Pilotażowy odcinek serialu „To nie koniec świata“ wyemitowany został 8 września 2013 o godz. 22.00 w Polsacie, a kolejne odcinki w TV pojawiać się będą w każdą niedzielę o tej samej porze.

Jesień w telewizji, to cała masa nowych produkcji oraz powrotów nowych sezonów ulubionych seriali, programów telewizyjnych. Jedną z nowości, którą serwuje TV POLSAT jest trzynasto odcinkowy serial „To nie koniec świata“. / Fot. Fot. Czołówka, logo serialu

Chcesz obejrzeć dobry film wieczorem w telewizji, ale nie wiesz, co jest emitowane? Sprawdź program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.