Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1073 miejsce

To nieprawda, że prawdziwych Cyganów już nie ma. Są w Tarnowie!

Czy wiecie, gdzie jest jedyna romska restauracja w Polsce? Na ulicy Żydowskiej w Tarnowie. Czy wiecie, skąd wyrusza jedyny w Europie tabor pamięci Romów? Z Tarnowa. Czy wiecie, gdzie wielokulturowość stała się symbolem miasta? W Tarnowie.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Król" Romów tarnowskich - Adam Andrasz - Rzecznik Praw Romów w Europie wraz z synem, fot. Marek Ciesielczyk i KSRwT
"Król" Romów tarnowskich - Adam Andrasz - Rzecznik Praw Romów w Europie wraz z synem, fot. Marek Ciesielczyk i KSRwT

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Winicjusz Rucki
  • Winicjusz Rucki
  • 03.11.2011 20:13

Witam Panie Ciesielczyk przez przypadek trafiłem na tę stronę i co ze zdumieniem oglądam zdjęcia które wykonałem dla Pana Adama Andrasza w roku 2006, z podpisem że jest Pan ich autorem mimo że to ja je wykonałem wyjaśniam że 3 zdj. z dziewięciu nie są mojego autorstwa ale pod zdj. z moich zaręczyn w Ke Moro to już na pewno nie powinien się Pan podpisać fot. Marek Ciesielczyk jak i pod innymi nawet jeżeli Adam Andrasz udostępnił Panu zdj. do czego miał prawo to i tak nie zmienia postaci rzeczy, że nie jest Pan ich autorem i poświadcza tym samym Pan nieprawdę a to już przestępstwo nie licząc naruszenia praw autorskich, bo nie przypominam sobie abym wydał Panu zgodę na sygnowanie moich zdjęć Pana nazwiskiem. Wstyd i pomyśleć że miałem na Pana głosować !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alicja
  • Alicja
  • 15.12.2010 14:35

Jestem tarnowianka,i znam Adama Andrasza,jego siostre Ewe a co najwazniejsze mialam przyjemnosc znac jego rodzicow.Jestem dumna z tego,ze nie opuscili Tarnowa,ale krzewia swoja kulture w miescie w ktorym sie wychowali.Brawo panie Andrasz!Mam nadzieje ze jeszcze dlugo nastepne pokolenia romow/chociaz juz coraz bardziej nowoczesnie wychowywani/beda dalej w Tarnowie potrzymywali te tradycje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście "król" tarnowskich Romów jest w cudzysłowie, jako że prawdziwy KRÓL ROMÓW jest jeden w Polsce, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi w związku z takim określeniem Adama Andrasza, który jest osobą wielce zasłużoną dla środowiska Romów w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no, tu się w końcu zgadzamy.....przy czym jedni mają słuch, a inni go nie mają, a mimo to chcą śpiewać

Komentarz został ukrytyrozwiń

skoro zdjęcia są cyfrowe, a nie skanowane (oprócz jednego jak zuważyłeś), to normalne, że jakośc jest zupełnie inna

Moja złośliwośc dot. minusowania przez "desant" z RFN i przez Ciebie odnosi się do przyczyn. Zwróć uwagę, że Ty stawiasz minus (np. za jakośc wynikajacą ze skanowania), a komu innemu akurat galeria się podoba, bo np. oddaje klimat jakiegoś miejsca.

Oliwia przy galerii z bliźniakami napisała coś takiego "czy zyczyny tu sobie zdjęć z albumów rodzinnych", a nieco dalej innej dziewczynie zdjęcia się podobały....akurat tutaj chodziło o coś innego niż prezentację zdjęć z albumu....no, ale trzeba czuć bluesa.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

jeden trzyma aparat, drugi przyciska, a trzeci trzyma lampę
ponieważ nie ma tu krzywego horyzontu, to w/w metoda też jest dobrym pretekstem do minusa???

Komentarz został ukrytyrozwiń

tylko jeden

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kulturalne Stowarzyszenie Romów w Tarnowie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.