Facebook Google+ Twitter

To oni wymyślili podejrzane umowy z PKF Skarbiec i wpisali Cię na czarne listy

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2010-06-15 18:40

Na czarną listę możesz trafić już za opóźnienie w zapłaceniu jednego rachunku. A to oznacza, że banki na długi czas odcięły Cię od gotówki. Jednak dla PKF Skarbiec nadal pozostajesz bardzo ważnym Klientem.

 / Fot. SkarbiecNa czarną listę dłużników może obecnie trafić każdy Polak, którego zobowiązania przekroczą 200 zł. Telefonie komórkowe wpisują tam abonentów, którzy nie opłacają rachunków telefonicznych. Zakłady gazownicze dodają informacje o osobach i firmach zalegających z rachunkami za gaz. Opóźnienia w spłacie kredytu hipotecznego, zaległe raty za telewizor, niezapłacone kontrahentowi faktury wszystko to zostaje odnotowane na czarnej liście. Nawet niewielka kwota (minimum 200 zł w przypadku konsumentów i 500 zł w przypadku firm) niespłaconego kredytu, czy nieuregulowanego rachunku może spowodować, że nasze dane trafią do rejestru.

Jednak dla PKF Skarbiec czarne listy nie istnieją. Polska Korporacja finansowa Skarbiec wypłaci ci gotówkę w ramach Dobrej Pożyczki bez zaglądania do danych BIK. Dlatego nasi konkurenci mówią często o pożyczkach argentyńskich PKF Skarbiec lub podejrzanych umowach. A przecież wszystko obywa się na jasnych i przejrzystych zasadach. Dobra Pożyczka to idealna alternatywa do zawiłych bankowych formalności i bardzo wysokiego oprocentowania. Dla nas liczą się przede wszystkim cele i ambicje Klientów: racjonalny plan spłaty jest znacznie więcej wart niż zła historia w BIK, czy zaświadczenia z US i ZUS. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec oferuje pożyczki nawet do 300 tys. zł.

Dla każdego Polaka, który znalazł się na czarnej liście oznacza to tylko jedno: brak dostępu do jakichkolwiek kredytów, pożyczek czy kart kredytowych. W takiej sytuacji bank z pewnością odmówi nam kredytu, a firma telekomunikacyjna telefonu na abonament. Dobra Pożyczka oferowana przez PKF Skarbiec może to zmienić. Nasze zasady są proste i dopasowane do potrzeb naszych Klientów: żadnych podejrzanych umów, ani pożyczek argentyńskich. Nie należy także martwić się o zabezpieczenia. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec akceptuje bowiem wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń. Jeśli pożyczymy 25 tys. zł to miesięczna rata kosztować nas będzie tylko 155,27 zł*. Przy 75 tys. zł co miesiąc trzeba spłacać tylko 465,8 zł*, a przy kwocie 200 tys. zł rata pożyczki wyniesie 1242,13zł*.
(*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%).

Nowe prawo zezwala przekazywać informacje do Biura Informacji Gospodarczej o zaległych zobowiązaniach samorządom, zakładom komunalnym, fundacjom i stowarzyszeniom. Informacje do biur mogą przekazywać również tzw. wierzyciele wtórni, którzy nabyli wierzytelności np. od banku. PKF Skarbiec tymczasem nie zostawia swoich Klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji ale pomaga im także w spłacaniu Dobrej Pożyczki. Plan spłaty jest w każdym przypadku ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta, a czas spłaty jest rozkładany na okres od roku do 30 lat. Kolejny atuty i powody do zadowolenia to profesjonalna pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

PKF Skarbiec to nie podejrzane umowy lecz wiarygodność, nowoczesność i najlepsza oferta finansowa. To podstawowe zasady funkcjonowania Dobrej Pożyczki. Warto zapamiętać, że PKF Skarbiec jest partnerem zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Więcej o ofercie na www.dobrapozyczka.com.pl, polecamy także skorzystanie z wygodnego kalkulatora rat

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.