Facebook Google+ Twitter

Toast za Wiadomości24.pl!

Dla niektórych ludzi przygoda z serwisem już się zakończyła, dla wielu wciąż trwa, dla innych dopiero się zacznie. Tak oto Wiadomości24.pl łączą pokolenia, a same obchodzą trzecie urodziny! Sto lat!

Wywiad z Tomaszem Lisem dla Wiadomości24.pl z okazji wydania jego najnowszej książki "My naród". / Fot. Mateusz Max MaksiakPodsumowując swoje dwadzieścia jeden miesięcy w serwisie, mam nadzieję, że najlepszy tekst dla Wiadomości24.pl dopiero napiszę i najlepsze chwile dopiero przeżyję. Nie będę oryginalny, kiedy powiem, że do serwisu trafiłem zupełnie przez przypadek. Pewnego dnia wpisałem w wyszukiwarce hasło "dziennikarstwo", szukałem bowiem informacji o studiach dziennikarskich w Polsce. Informacje znalazłem, ale co najlepsze, znalazłem również Wiadomości24.pl. Co dał mi ten portal, że aż tak długo jestem w nim aktywny? Całkiem sporo.

Po pierwsze: platformę, w której mogę dzielić się z innymi swoją pasją, czyli artykułami i galeriami zdjęć. Racja, nikt mi za to nie płaci, ale nagroda tygodnia, liczne książki, płyty z filmami i muzyką, a nawet bilety na koncert Celine Dion są pewnego rodzaju podziękowaniem za współpracę. Poza tym – tego nie zapomnę do końca życia – Wiadomości24.pl dały mi możliwość porozmawiania z jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce, a jednocześnie moim idolem – Tomaszem Lisem.

Toast za wiadomości24.pl! /flickr.com/photos/28177041@N03/3155685886/ Licencja CC. / Fot. viking_79Również dzięki Wiadomościom24.pl uczestniczyłem w warsztatach dziennikarskich organizowanych przez redakcję i Instytut Dziennikarstwa Polskapresse. Dziękuje serdecznie. Wiadomości24.pl dały mi dużo, jednak ja swoimi artykułami i galeriami zdjęć zapewniłem serwisowi ponad 175 tys. wyświetleń. Tylko redakcja wie, jaką ma to wartość. I niech tak pozostanie.

W tym szczególnym dniu, jakim są trzecie urodziny serwisu, weryfikuje się jego przeszłość, ale i przyszłość. Moim skromnym zdaniem, Wiadomości24.pl to wciąż rozwijający się serwis dziennikarstwa obywatelskiego, który zrzeszając tylu Polaków (i nie tylko) jest jedną z największych i najciekawszych baz obywatelskich tekstów i galerii fotografii. Życzę więc kolejnych sukcesów i wytrwałości w pokonywaniu trudnych chwil zarówno dla redakcji, jak i społeczności dziennikarzy obywatelskich. Sto lat!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gratulacje dla Autora materiału, gratulacje dla Właścicieli link i ...gratulacje dla Was wszystkich, którzy zaangażowaliście swoje umiejętności w dzielenie się z innymi swoją wiedzą i umiejętnością patrzenia na świat!!!! Sto lat i kolejnych tysięcy dobrych tesktów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sto lat!

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja równie przyłączam się do toastu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyłączam się do toastu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.