Facebook Google+ Twitter

TOCA 3 na PSP- jest demo!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-02-10 17:46

Właściciele PSP mogą od wczoraj wypróbować grę TOCA Race Driver 3 Challenge. Jest to specjalna edycja wcześniej wydanej gry wyścigowej, przeznaczona na przenośną konsolę PSP.

TOCA Race Driver 3 ChallengeDemo gry TOCA Race Driver 3 Challenge umożliwia spróbowanie sił w trzech z testów umiejętności, znajdujących się w pełnej grze, zasiadając za sterami jednego z trzech pojazdów - do wyboru ultima GTR, opel vectra GTS V8 i mercedes benz W196.

W TOCA Race Driver 3 Challenge autorzy postarali się o wprowadzenie wielu nowych rozwiązań, urozmaicających rozgrywkę. Jednym z nich jest rozbudowany tryb „World Challenge”, polegający na ukończeniu pięciu rozbudowanych mistrzostw, na które składają się różnego rodzaju testy („Bring It Home” – przejedź kilka okrążeń mocno zdezelowanym samochodem; „No Damage” – unikaj stłuczek), specjalne zadania („Drive the Line” – trzymaj się wytyczonego toru), a także standardowe wyścigi rozgrywane za kierownicami różnych pojazdów. TOCA Race Driver 3 Challenge screen

W grze znajdzie się 36 tras, a także ponad 40 licencjonowanych pojazdów – m.in. takich marek, jak Audi, Mercedes, Koening, Subaru i TVR. Gra prócz rozgrywki dla pojedynczego gracza, umożliwia także zabawę wieloosobową.

Europejska premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 16 lutego. Zanim jednak fani wyścigowych zmagań pobiegną do sklepów, by się w nią zaopatrzyć, warto się zapoznać ze wspomnianą wersją demonstracyjną. TOCA Race Driver 3 Challenge screen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.