Facebook Google+ Twitter

Tokio Hotel kontratakuje i rozwija muzyczne skrzydła

Niemiecka grupa Tokio Hotel, wbrew przypuszczeniom krytyków muzycznych rozwija skrzydła i jest na drodze do światowej sławy.

Jak donosi oficjalna strona zespołu (tokiohotel.de), tegoroczna, wrześniowa trasa koncertowa Tokio Hotel po Francji została już wyprzedana. Około 70 tysięcy biletów, przygotowanych przez francuskich organizatorów koncertu, rozeszło się w kilka dni.
Nie tylko Francuzi mają już problem z kupieniem biletu na koncert Tokio Hotel. Również londyńczycy, którzy chcą zobaczyć tę grupę na żywo w Islington Academy, a nie kupili jeszcze biletów, będą musieli przełknąć ślinę, bo tam też bilety wyprzedano "na pniu".

Innym wydarzeniem, o którym donosi strona Tokio Hotel jest emisja piosenki "Scream" niemieckiej grupy w brytyjskim radiu Kerrrang!, grającym muzykę stricte rockową. "Scream" to anglojęzyczna wersja tytułowego utworu z pierwszej płyty Tokio Hotel "Schrei", która ukazała się na jesieni 2005 roku i stała się bestsellerem w Niemczech, Polsce, Austrii i Francji.

Tokio Hotel to czwórka nastolatków z Niemiec (Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Gustav Schaffer i Georg Listing), którzy dwa lata temu podbili Europę przebojem "Durch Den Monsun". Niedawno wydali swoją drugą płytę pt. "Zimmer 483", którą właśnie promują na koncertach w Europie. W kwietniu tego roku odwiedzili po raz pierwszy Polskę, dając jedyny koncert na warszawskim Torwarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję, Panie Marku, za dobre słowo. Najgorsze jest w przypadku Tokio Hotel to, że ludzie wypowiadają się onich nie znając całych płyt. Piosenki na nich są o niebo lepsze, niż singlowe przeboje. Piotr Balkus

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieźle - napisać o Tokio Hotel i to bez cienia ironii ;P Swoją drogą, muszę przyznać, ze jestem nawet ciekaw jak może wyglądać ich muzyczna "ewolucja".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.