Facebook Google+ Twitter

Tokio Hotel podbijają Amerykę

Niemiecki kwartet we wrześniu wydał w Stanach czteroutworową płytkę, a na początku 2008 roku na amerykańskim rynku pojawi się ich długogrający, anglojęzyczny album - czytamy na amerykańskiej stronie popgeneration.com.

Tokio Hotel pojawili się na amerykańskim portalu obok wielu znanych w USA wykonawców, takich jak Cheetah Girls, Lucy Walsh, czy Hilary Duff.

Autorzy strony nazywają Tokio Hotel najlepszym niemieckim zespołem ostatniego 20-lecia, podkreślając, że czwórka nastoletnich chłopaków z Niemiec sprzedała ponad 6 milionów płyt w Europie, miała cztery single i dwa albumy na szczycie list sprzedaży oraz niezliczoną liczbę złotych i platynowych płyt.

Po wydaniu we wrześniu pierwszej "epki" w Ameryce, m.in. z nagraniami Scream i Ready Set Go (w pierwowzorze odpowiednio "Schrei" i "In Die Nacht" ) zespół jest na dobrej drodze do podbicia Ameryki.

Pierwsza długogrająca, anglojęzyczna płyta Tokio Hotel - Scream, która w Europie jest już na rynku i - co ciekawe - zawiera mieszankę materiału z dwóch dotychczasowych płyt zespołu - "Schrei" i "Zimmer 483", według informacji popgeneration.com pojawi się w USA już na początku 2008 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.