Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1329 miejsce

Tom i Jego nowa fura

Kilka dni temu media społecznościowe obiegło zdjęcie, na punkcie którego Internet oszalał (a zwłaszcza jego polski odłam). Popularny na całym świecie aktor Tom Hanks dał się sfotografować u boku Fiata 126 p.

Źródło: http://www.whosay.com/status/TomHanks/ / Fot. http://www.whosay.com/Kilka dni temu media społecznościowe obiegło zdjęcie, na punkcie którego Internet oszalał (a zwłaszcza jego polski odłam). Popularny na całym świecie aktor Tom Hanks dał się sfotografować wespół z samochodem, do którego Polacy czuja ogromny sentyment - czerwonym Fiatem 126p.

Podpis pod zdjęciem: "So excited about my new car! Hanx" (Tak podekscytowany moim nowym samochodem! Hanx), sugerowałby, że aktor zakupił na własny użytek jednego z "maluszków".

Prawda niestety jest inna... aktor po prostu był zauroczony małym autkiem i nie mógł sobie odmówić wspólnej fotografii. Tom Hans w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że podczas pracy na planie filmowym we Włoszech, stare modele Fiata bardzo mu przypadły do gustu. Kto wie, może jeden z egzemplarzy stanie w jego garażu??

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.