Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25941 miejsce

Tomasz Adamek o wypadku: "Zwykły poślizg w górach"

Tomasz Adamek na swoim blogu po raz pierwszy odniósł się do swojego styczniowego wypadku. Twierdzi, że był to zwykłu poślizg. Bokser nie wspomina nic o alkoholu.

Kolejną walkę bokser z Gilowic stoczy prawdopodobnie w maju. / Fot. Mirosław Gladysz, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Tomasz_Adamek_09.JPG Do wypadku doszło w miejscowości Lake Placid. Adamek wypadł z trasy i uderzył w zaparkowane samochody. Z wypadku wyszedł bez szwanku. Nie chciał się jednak poddać badaniu na zawartość alkoholu we krwi. Policja aresztowała go za prowadzenie pod wpływem alkoholu, ale został zwolniony po wpłaceniu kaucji. Informowaliśmy o tym w materiale "Tomasz Adamek miał wypadek. Prowadził po pijanemu?"

"Styczeń minął szybko, choć nie bez echa w mediach. Wybrałem się tradycyjnie do Lake Placid, by zjeżdżać na nartach i odpocząć od boksu. Trasy zjazdowe to 7,5 kilometra zjazdu, a udawało mi się w ciągu jednego dnia zjechać po 20 razy. To jednak się nie liczy dla postronnego fana boksu" - czytamy na oficjalnej stronie pięściarza. "- Totalna jazda mediów po bandzie. Adamek pijany, rozbija doszczętnie samochód, pójdzie na rok do więzienia. Z małej kolizji drogowej, zwykłego poślizgu w górskiej miejscowości, zrobiono mega sensację. Nie mogło być inaczej, media na co dzień czyhają na sensację" - komentuje całe zajście bokser z Gilowic.

Relacjonuje, że w wyniku poślizgu na śliskiej jezdni wpadł w poślizg. Przy skrzyżowaniu ulic, wjechał bokiem na dwa zaparkowane auta. Zaznacza, że nikt nie został rany, co miało wpływ przy ocenie zdarzenia. O ewentualnej karze za to wykroczenie dowie się 14 lutego.

Ostatnią walkę "Góral" stoczył 22 grudnia 2012 roku. Pokonał na punkty Steve'a Cunninghama.Wiadomości24.pl relacjonowały przebieg walki w materiale "Adamek pokonał Cunninghama niejednogłośną decyzją sędziów". Kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w maju.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.