Facebook Google+ Twitter

Tomasz Adamek poznał kolejnego rywala. Będzie nim Eddie Chambers

Kolejnym rywalem Tomasza Adamka będzie Eddie Chambers. Do walki czołowych zawodników kategorii ciężkiej dojdzie 16 czerwca w Newark.

Tomek zaraz po walce z Grantem / Fot. Piotr Szerszen MadejPochodzący z Filadelfii Chambers od lat zaliczany jest do ścisłej czołówki wagi ciężkiej. Wygrał 36 z 38 walk. Jedyne porażki odniósł z rąk Władymira Kliczki i byłego mistrza olimpijskiego Aleksandra Powietkina. Do największych zwycięstw zaliczyć może natomiast pokonanie byłego mistrza świata Samuela Petera i znanego polskiej publiczności z nokautu na Albercie Sosnowskim Aleksandra Dimitrienki.

Innymi ofiarami "Szybkiego" byli Dominick Guinn, Calvin Brock i Derrick Rossy, którzy również gościli w zestawieniach najlepszych bokserów wielu federacji. Ostatnio jednak aktywność Amerykanina zmalała. Ostatni raz walczył on w lutym ubiegłego roku.

Adamek i Chambers zmierzą się w hali Prudential Center, w której Polak odbył większość swoich walk w ostatnich latach. Promocją pojedynku zajmie się grupa Main Events.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.