Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6735 miejsce

Tomasz Adamek wraca do boksowania

- Czas zakończenia kariery blisko, stąd muszę szybko dopinać sprawy jesiennej walki - zapowiedział na swoim blogu Tomasz Adamek, który z niepowodzeniem próbował dostać się do Parlamentu Europejskiego.

 / Fot. By Mirosław Gładysz - Mikel Gladysz (http://www.tomaszadamek.eu/) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons- Do wyborów przystąpiłem na zasadach podobnych, jakie są w tenisie. Dostałem od szefów partii (Solidarna Polska - przyp. red.) tzw. dziką kartę i mogłem startować w rodzinnym regionie Śląska. Była to dla mnie decyzja spontaniczna, ale i bardzo ważna. Zawsze chciałem wrócić do miejsc, w których byłem kiedyś i dorastałem - napisał na swojej stronie Adamek.

Bokser dodał, że nie zdobył mandatu posła do Parmalnetu Europejskiego, ale zdobył znacznie więcej: sympatię i radość. - Poznałem ludzi mieszkających w małych miejscowościach, ich warunki nauki, pracy czy wypoczynku. Tego nie zobaczymy, na co dzień w telewizji.

Tomasz Adamek w sierpniu wznowi treningi. - Samochód idzie w odstawkę, a wytrzymałość będę zdobywał m.in. w biegach i treningach ogólnorozwojowych. Później przyjdzie czas na powrót do sali treningowej, gdzie wraz z trenerem będę ćwiczył elementy walki w ringu - napisał na swojej stronie Adamek.

Adamek miałby stoczyć pojedynek w październiku. Jego rywalem ma być Ray Austin lub David Haye.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.