Facebook Google+ Twitter

Tomasz Gollob ma plan na złoto!

Bydgoszczanin już zapomniał o słabszym tegorocznym sezonie. Zapewnia także, że znalazł receptę na słabiej spisujący się sprzęt i w nowym sezonie zamierza skutecznie powalczyć o odzyskanie tytułu mistrzowskiego.

 / Fot. Patryk Młynek/W24Kapitan biało-czerwonych, zajął w Grand Prix 2011 piąte miejsce. Początek sezonu i zwycięstwo w Kopenhadze zapowiadały że Chudy powalczy w obronie złotego medalu. Niestety, dalsza cześć roku przez wprowadzenie nowych tłumików zakłóciła pracę jego sprzętu. Motory nie były już tak szybkie, a sam mistrz nie mógł znaleźć odpowiedniej recepty.

W przyszłym roku Gollob zamierza jednak powrócić do swojej mistrzowskiej dyspozycji. Z tego powodu, odebrał już dziesięć silników od swojego szwedzkiego mechanika Jana Anderssona. A każdy z nich wzbogacony jest o nowinki techniczne, które mają się przełożyć na większą szybkość motocykla.

Mistrz świata z ubiegłego roku, po przeanalizowaniu tegorocznych występów, doszedł do wniosku, że także w przygotowaniu fizycznym potrzebne są zmiany. Dlatego grupa specjalistów współpracująca z Gollobem, opracowała specjalny program, który ma sprawić, że Polak będzie mocny, jak nigdy dotąd. Najważniejszymi elementami przygotowań są jazda na rowerze, bieganie i zajęcia akrobatyczne. Na początku roku, utytułowany żużlowiec wraz z całą kadrą wybiera się w góry. Tam będzie wspólnie z kolegami, pod okiem trenera Marka Cieślaka, doskonalił kondycje szusując na nartach.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.