Facebook Google+ Twitter

Tomasz Gollob pod obstrzałem

Na łamach Faktu i Super Expressu pojawiło się kilka publikacji, w których żona oraz córka Tomasza Golloba oskarżają go o znęcanie się nad rodziną. To wszystko w czasie, gdy najlepszy polski żużlowiec walczy o tytuł Mistrza Świata.

Najpierw w Fakcie, a następnie w Super Expressie pojawiły się artykuły, w których była partnerka Tomasza Gollob-Brygida oskarża go m.in. o wyłudzenie wielomilionowego kredytu, psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. Doniesienia w tej sprawie złożyła również do prokuratury.
Sam zainteresowany odniósł się do gazetowych "rewelacji" na łamach portalu sportowefakty.pl:Jestem zaskoczony tym, co przeczytałem w gazetach. Jest rzeczą oczywistą, że jeżeli dwoje ludzi się rozwodzi, to pojawiają się negatywne emocje. Jeżeli jednak gazeta coś pisze i w żaden sposób nie sprawdza tego u źródła, to pojawia się duży znak zapytania.-m.in. tak odpowiada zawodnik Caelum Stali.

Cała sprawa wywołała burzę wśród żużlowych kibiców. Niektóre fora zablokowały możliwość komentowania tej sprawy ze względu na jej delikatny charakter. Nie da się jednak nie zauważyć, że większość kibiców murem stanęła za żywą ikoną polskiego żużla.

Wielu kibiców jest tą całą sytuacją zdziwionych, gdyż Gollob w swej karierze wielokrotnie po udanym turnieju zapraszał na podium swoją żonę lub córkę. Na każdym kroku podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina i często zwycięstwa np. w turniejach Grand Prix dedykował właśnie małżonce oraz swej latorośli.

Pozostaje wierzyć, że całą sprawę wyjaśni niezawisły sąd, a media znów skupią się na sportowych aspektach związanych z osobą pana Tomasza. Najważniejsze, by całe zamieszanie nie miało wpływu na formę prezentowaną przez reprezentanta Polski, gdyż już w najbliższą sobotę w Szwecji odbędą się kolejne zawody z cyklu Grand Prix.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Marek Tom
  • Marek Tom
  • 20.09.2010 12:11

cyt. "Na łamach Faktu i Super Expressu"- znaczy na brukowcach!!! To nie są gazety to szmatławce dla idiotów, kto to czyta???!!! Tam nie pracują redaktorzy tylko chochliki dziennikarskie!!! Tomasz Gollob powinien oskarżyć ich o zniesławienie. Przecież to wszystko jest grubymi nićmi szyte, a o B. Gollob lepiej nie będę się wypowiadał, bo nie ma języka, w którym znalazłyby się tak wulgarne słowa, aby ją opisać- powiem tylko jedno- nigdy nie zasługiwała na noszenie tego nazwiska- z pastucha stała się hrabiną!!! Do tego jeszcze niszczy uczucia i psychikę dziecka. Szkoda słów. Tomku jesteśmy z Tobą i wierzymy, że wszystko będzie OK. Jesteś najlepszym żużlowcem w Polsce, a za chwilę będziesz i na świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się w pełni. Czas jest nieprzypadkowy. Tomasz ma na głowie walkę o tytuły ( obok Grand Prix , liga wkracza w decydującą fazę ), a w tle toczy się sprawa rozwodowa. W całej tej sprawie chodzi przede wszystkim o pieniądze i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Oczywiście, że prawdę znają tylko sami zainteresowani, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że kolejny człowiek sukcesu w Polsce zamiast szacunku dostaje cios... Szkoda tylko córki, która jest w takim wieku, że łatwo nią manipulować ... Tomasz Gollob - trzymamy kciuki i niech marzenie o mistrzostwie się wreszcie spełni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS Należy usunąć kropkę z tytułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szymonie, jest śledztwo - poczekajmy na jego wyniki. Teraz krytyka jest niepotrzebna, bo zarzuty to jeszcze nie wina. Ale jeśli one się potwierdzą, to nie można przeciwko niczemu protestować.

Nie rozumiem tylko, po co mieszasz w to innych polskich żużlowców. Chyba oni go nie oskarżają?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żal mi tych co wieszają na Tomku psy !!!! Gdyby nie jego jazda polski i światowy żużel byłby o wiele mniej atrakcyjny. Pani Brygida podobno ma swoje za uszami a udaje strasznie poszkodowaną osobę. Zapewne jak zwykle prawda leży gdzieś po środku. Nagonka na niego jest niesamowicie wyrafinowana i przemyślana - mam nadzieję, że będzie na tyle silny psychicznie i poradzi sobie z tą sytuacją, przy okazji zdobywając tytuł mistrza świata! Na dzień dzisiejszy większość polskich zawodników może mu co najwyżej motory zapychać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.