Facebook Google+ Twitter

Tomasz Jastrun: Zwolennicy Kaczyńskiego to "sekta smoleńska"

Tomasz Jastrun uważa, że zwolenników Jarosława Kaczyńskiego nie powinno się nazywać "ludem smoleńskim", ponieważ według felietonisty lud posiada resztki rozsądku. Dlatego proponuje aby mówić o nich - "sekta smoleńska".

Felietonista "Wprost" Tomasz Jastrun w pogardliwy sposób pisze o ludziach, którzy gromadzą się na Krakowskim Przedmieściu 10. dnia każdego miesiąca, od katastrofy smoleńskiej. Nazywa ich Indianami i porównuje do dziury w drodze:

"Udało się naszym politykom stworzyć „lud smoleński". Światowa osobliwość. Jest się czym chwalić. Ja też jakoś osobliwie jestem dumny z dziur na mojej ulicy" - pisze we Wprost Jastrun.

Jastrun atakuje również ojca Rydzyka ironizując, że ma on serce tam, gdzie nie powinien, dlatego nie można go kopnąć w 4 litery. "Już nie mam wielkich marzeń w życiu, jedno mam - strzygę uchem - aby ktoś ojca dyrektora kopnął w...". Ja z kolei pod prysznicem łagodnieję. Mówię: "Ojciec dyrektor to nie ma tego... on tylko posiada serce, wszędzie serce, nawet tam, gdzie inni mają co innego. Nie kopie się duchownego w serce. Za to on może kopać w serca Polaków, które stanęły, aby je ożywić. Tak ojciec dyrektor robi Polsce masaż serca. Ilekroć wpadnę na jego stację" - czytamy we "Wprost".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ONE
  • ONE
  • 12.05.2012 11:03

Trybalistyczna nienawiść leży u podstaw tego bełkotu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.