Facebook Google+ Twitter

Tomasz Kaczmarek zawieszony w prawach członka klubu PiS. Wreszcie się doigrał?

Tomasz Kaczmarek, poseł PiS,znany jako agent Tomek, został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego PiS. Decyzję podjął szef klubu, Mariusz Błaszczak, po doniesieniach tygodnika "Wprost".

 / Fot. By This image is a work by Wikipedia and Wikimedia Commons user Jarosław Kruk (Jrkruk).   When reusing, please credit me as   author: Jarosław Roland"Nie wiemy, na ile te fakty, która podano we "Wprost i okoliczności, które przytoczono, są prawdziwe. Trzeba to sprawdzić. Sprawa może bulwersować, dlatego zapadła decyzja o tym, żeby pana posła zawiesić - powiedział rzecznik PiS, Adam Duda. I dodał, że sprawa trafiła już do rzecznika dyscyplinarnego.

Jak dotąd zdarzenia nie skomentował poseł Kaczmarek.

Tygodnik "Wprost" w najnowszym numerze publikuje nagrania rozmowy agenta Tomka z mężem swojej kochanki, w których Kaczmarek dopuszcza się gróźb pod jego adresem. Nagrania trafiły już do Sądu Okręgowego w Olsztynie, który prowadzi sprawę rozwodową państwa Sztylców.

Pierwsze spotkanie meżczyzn miało nastąpić 4 czerwca w pensjonacie w Olsztynie, do którego przyjechał Arkadiusz Sztylc, podejrzewający agenta Tomka o romans z jego żoną. W trakcie rozmowy, były agent zacząć grozić swojemu rozmówcy:
"Bądź w tym wszystkim cholernie rozsądny. (…) Jak zrobisz jakieś głupoty, żebyś nie dostał, że tak powiem, piłkę zwrotną. Bo ja i moi przyjaciele nie jesteśmy ludźmi, którzy są grzecznymi chłopcami" - powiedział Kaczmarek.

5 czerwca w pensjonacie odbywały się imieniny posłanki Arent. Obecni byli na nich m.in. posłowie Adam Lipiński i Wojciech Szarama. Arkadiusz Sztylc pojawil się w pensjonacie po raz drugi. Ponownie doszło do rozmowy między nim a agentem Tomkiem. W piśmie rozwodowym miał napisać: "Poseł Kaczmarek był szczególnie zdenerwowany i groził, np. że mnie uderzy itp. Zdarzenia te widziały obecne tam osoby m.in. poseł Lipiński".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Co użył to jego, a i tak kruk krukowi ........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto!
Afiszowanie się kogoś z moją żoną jest naganne, lecz moje afiszowanie się z cudzą żoną jest jak najbardziej wskazane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że przyjaciel, który ma alergię na mój wizerunek i nazwisko, nie widzi związku. Jak Kaczmarek nagrywał i prowokował to było dobrze, ale jak Kaczmarka "natural" nagrali i upublicznili, to jest złe. Typowa mentalność Kalego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto mieczem wojuje, to od niego ginie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@p.Jerzy Konopka
"Nie tylko p. Kaczmarkowi "plącze się język" po alkoholu."
I nie tylko p. Kaczmarek afiszuje się z cudzą żoną, co nie znaczy, że jedno i drugie jest godne pochwały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój Boże, ale temat fascynujący

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie tylko p. Kaczmarkowi "plącze się język" po alkoholu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzysiu, popłakać to się można słuchając kwiecistej oracji posła. Niekoniecznie ze wzruszenia...
"Za trzy sekundy wstanę i cię naje... Jedź do domu, bo ja się napier... i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię naje... Spier..."
"Jak się spotkamy, po prostu ode mnie w ryj dostaniesz. Albo ja od ciebie. Ja ci powiem jedną rzecz: ja w to nie wchodzę. Spier... i mnie z tym nie wiąż. Bo jak będziesz do mnie, k..., przybijał, to powiedziałem ci: my nie jesteśmy grzecznymi chłopcami i ja grzecznym chłopcem nie jestem. Odpier.... się ode mnie, bo ja ci krzesłem przyje... zaraz tak, że spadniesz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, jacy oni szlachetni i biedni (mam na myśli TK i AH)!!! Chyba się popłaczę ze wzruszenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie udało się z p. Hofmanem spróbowali z p. Kaczmarkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.