Facebook Google+ Twitter

Tomasz Lis we wtorek będzie w Gdańsku

Spotkanie z dziennikarzami, wykład na Uniwersytecie Gdańskim i promocja książki ,,Polska, głupcze" tak wygląda plan wtorkowej wizyty znanego dziennikarza w Gdańsku.

Tomasz Lis. Fot. Gazeta Krakowska"Polska, głupcze" to kolejna książka znanego dziennikarza. Lis wydał już "Co z tą Polską", ,"Jak to się robi w Ameryce" opisującą mechanizmy kampanii wyborczej oraz nietypową autobiografię połączoną z odsłanianiem kulis pracy dziennikarza telewizyjnego ,,Nie tylko fakty".

Nowa książka to zbiór felietonów ujętych w formę haseł. Wśród nich jest m.in. słynne powiedzenie Balcerowicz musi odejść, ,"becikowe", "moherowe berety" czy "spieprzaj dziadu"("zgrabny bon mot zdradzający bon ton nadchodzącej IV RP”).

Spotkanie Tomasza Lisa ze studentami w auli wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego) przewidziano na godz. 13. - Wykład połączony będzie z dyskusją na aktualne tematy, a jego formuła zależy od tych, którzy wezmą w nim udział, bo pytanie zadać może każdy - podkreślają organizatorzy. Godzinę wcześniej planowana jest konferencja prasowa.

Wizytę znanego dziennikarza zorganizowała organizacja Młode Centrum przy współpracy z Dziennikarskim Kołem Naukowym Uniwersytetu Gdańskiego oraz Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 19.03.2007 17:05

Errata: Oczywiście "kolokwializmy" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.03.2007 15:27

Również byłem na spotkaniu w Olsztynie. Fajna atmosfera. Nawet pytanie udało się zadać :)

A co do Lisa, to ciekawie mówi, chociaż niepotrzebne były te jego kolkwializmy, typu: "gówno prawda", "pierdoły". Takie trochę na siłę robienie z siebie "cool" i "trendy"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem na spotkaniu w Olsztynie - ciekawie było, zachęcam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.