Facebook Google+ Twitter

Tomasz Markowski (PiS): Duet Tusk-Lepper chce zniszczyć rząd

Z Sejmu Dorota Pardecka: – Podczas spotkania Lepper-Tusk zawiązała się pewnego rodzaju umowa, że trzeba zniszczyć rząd PiS – twierdzi wiceprzewodniczący PiS Tomasz Markowski.

– Tak naprawdę cała sprawa zaczęła się podczas spotkania Lepper-Tusk w Wolnowie koło Poznania – mówi Markowski. – Tam zawiązała się pewnego rodzaju umowa, że trzeba zniszczyć rząd PiS. Potem Lepper rozwalił koalicję, Tusk zapowiada demonstrację, a jednocześnie Wałęsa oświadcza, że dni Kaczyńskich są policzone. Wszystko układa się w logiczną całość, dlatego niezbędna jest sejmowa komisja śledcza.

– Może okaże się, że są jakieś tajne nagrania w archiwum służb specjalnych i wtedy marszałek Komorowski nie będzie się już tak strasznie oburzał, bo to PO było pierwsze do rozdawania stanowisk – twierdzi. – To ulubiona śpiewka PiS: mówienie "być może", oni uwielbiają rzucać pomówienia – ripostuje Bronisław Komorowski z PO. – Nikt nie wierzy już w rzucane ot tak, niechcący, albo za pośrednictwem mediów cienie, insynuacje. Ja takiej polityki nie uprawiam, nie lubie i nie powiem, że być może ten pan w ogóle przyleciał z Marsa – dodaje.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.