Facebook Google+ Twitter

Tomasz Misiak nową gwiazdą PO

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-11-25 20:20

Od kilku dni w mediach bryluje nowa postać. Bardzo humorystycznie komentuje bieżące wydarzenia. Kto taki? To Senator Platformy Obywatelskiej Tomasz Misiak

Widzowie programów publicystycznych, wiadomości o temacie politycznym, oglądają w telewizji ciągle te same głowy. Zbigniew Chlebowski, Stefan Niesiołowski, Sławomir Nitras, Jerzy Szmajdziński, Zbigniew Girzyński, Eugeniusz Kłopotek i jeszcze kilku innych od czasu do czasu mają gotowy komentarz na każdy temat, codziennie służą dziennikarzom. Ostatnio media donosiły, że posłowie PO skarżą się na monopol medialny liderów partyjnych. Władze Platformy uznały, że obecne twarze ludziom się już przejadły i trzeba wprowadzić trochę świeżości. Szansę dostał Tomasz Misiak, senator PO, a w przeszłości radny Wrocławia, który z humorem komentuje bieżące życie polityczne.

"Weto" Kaczyński - taki przydomek nadał na dzisiejszej konferencji prasowej obecnemu Prezydentowi RP - Misiak. Nie był to jego debiut, jednak własna konferencja prasowa jest sygnałem, że w naszych odbiornikach radiowych, telewizyjnych a także w prasie i portalach internetowych zagości na dłużej. Senator zaczął być cytowany w mediach ogólnokrajowych od czerwca. Bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię Wirtualnej Polski. Ostatnio Misiaka odkryła stacja TVN 24.

Tomasz Misiak ma 35 lat, w Senacie zasiada drugą kadencję. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Pomimo dosyć młodego wieku jak na polityka, może się pochwalić ogromnym osiągnięciem. Stworzył bardzo popularną w Polsce agencję pracy tymczasowej Work Service. Jako parlamentarzysta poświęca się przede wszystkim gospodarce.

Politycy - Senat nazywają "polityczną emeryturą" bądź "przechowalnią". Na listy wyborcze do Wyższej Izby trafiają ci, którzy w polityce osiągnęli szczyt bądź nie znaleziono dla nich miejsca na liście sejmowej. Tomasz Misiak może pójść identyczną ścieżką jak obecny wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski (PO). Ten w 2005 roku podobnie jak Misiak został senatorem z ramienia PO. Szybko stał się gwiazdą mediów i w kolejnych wyborach "awansował" na Posła. Jeżeli Tomasz Misiak zagości w mediach na dłużej - zapewne w 2011 roku będziemy go oglądać już jako przedstawiciela co prawda niższej Izby Parlamentu, lecz bardziej medialnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.