Facebook Google+ Twitter

Tomasz Nałęcz o Marcie Kaczyńskiej: Ignorancja ją uskrzydliła

Zdaniem Tomasza Nałęcza wpis na blogu Marty Kaczyńskiej na temat Władysława Bartoszewskiego, kompromituje ją. Nałęcz stwierdził, że "ignorancja uskrzydliła Martę Kaczyńską".

 / Fot. Prezydent.pl/domena publicznaZdaniem Nałęcza potrzebna jest wiedza, by wypowiadać się na temat historii II wojny światowej. Według niego, mało który badacz historii w Polsce byłby w stanie korygować wypowiedzi Bartoszewskiego na temat tamtego okresu.

Tomasz Nałęcz odniósł się tym samym do wpisu na blogu Marty Kaczyńskiej, w którym zarzuca ona Bartoszewskiemu, że ten psuje wizerunek Polski. Chodzi o wywiad dla "Die Welt", w którym zapytano go czy miał wówczas sąsiadów, których się bał. „Jeśli ktoś się bał, to nie Niemców. Gdy niemiecki oficer widział mnie na ulicy i nie miał rozkazu aresztowania mnie, niczego nie musiałem się obawiać. Ale gdy sąsiad-Polak zauważył, iż kupiłem więcej chleba niż zwykle, wtedy musiałem się bać". - odpowiedział Bartoszewski.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

arek
  • arek
  • 10.03.2011 21:01

Nalecz to stary komucha on mowi jak wiatr zawieje.idzie tam gdzie lepiej mu placa

Komentarz został ukrytyrozwiń
anty-szuja
  • anty-szuja
  • 04.03.2011 13:21

bartoszewski mówi "Ale gdy sąsiad-Polak zauważył, iż kupiłem więcej chleba niż zwykle, wtedy musiałem się bać".
wyjaśniam
W czasie wojny chleb był na przydział, jeżeli miałeś więcej to go zwyczajnie ukradłeś. był przeznaczony dla innego polaka. i słusznie że cię zadenuncjowali.
A kto cię aresztował? polacy czy łagodni niemcy, których się nie bałeś?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ziuta
  • ziuta
  • 04.03.2011 13:16

Narodzie, na Zachodzie byle inżynier lub doktor na takie osiągnięcia naukowe jak co najmniej (łącznie) 1500 takich polskichh "profesorów" jak wymieniłaś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 04.03.2011 13:09

niesiołoski - "PROFESOR"
ćwiąkała - "PROFESOR"
bartoszeski - "PROFESOR"
nałęcz - "PROFESOR"
WAŁĘSA, Kuc, michnik, schetyna i takie tam - jeszcze chyba nie, ale będą 'PROFESORY"

POLSKO, DOKĄD ZMIERZASZ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
grabarz
  • grabarz
  • 04.03.2011 13:03

arek gruźliku,
nie pluj bo zarażasz nawet swoich

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 04.03.2011 13:00

UWAGA
ten przechrzta KOPIE KOBIETY.
to jemu zaprzaństwo dodaje skrzydeł.
ale z partyjnego latawca, a politycznego nielota nigdy nie będzie gołąb.

Komentarz został ukrytyrozwiń
arek
  • arek
  • 03.03.2011 20:04

Bezczelna suchotnica. Powinna odfrunąć na miotle i zniknąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
logicznie myślący
  • logicznie myślący
  • 03.03.2011 09:35

obywatel -dobrze rozumujesz- ludzie za kawałek chleba w czasie wojny wydawali innych stąd ta szczerość profesora że Polacy z nienawiścią patrzyli na niego jak niósł kilka bochenków

Komentarz został ukrytyrozwiń
cierpliwy
  • cierpliwy
  • 03.03.2011 08:42

i tak dorabiają srebrnikami do pensji panowie profesorowie

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 03.03.2011 08:40

"Człowiek to świnia"-niezależnie od pochodzenia,narodowości czy wykształcenia.Nie wierzycie?Poczytajcie posty.