Facebook Google+ Twitter

Tomasz Szczechowicz: "Praca to mój żywioł"

- Aktywność zawodowa daje mi wiele satysfakcji. Praca to cały mój żywioł - mówi dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, Tomasz Szczechowicz.

Hala sportowa - "Zbąszynianka" / Fot. Dorota MichalczakAutorka i Dyrektor "Centrum" podczas wywiadu / Fot. Dorota MichalczakMałgorzata Najda: Funkcję dyrektora pełni pan od chwili powstania Zbąszyńskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w 2007 r. Co skłoniło pana do wzięcia udziału w konkursie?
Tomasz Szczechowicz: Wcześniej byłem nauczycielem wychowania fizycznego i organizowałem imprezy sportowe i rekreacyjne dla lokalnej społeczności. Stanowisko Dyrektora "Centrum" daje możliwości większego zakresu działania. Konkurs odbył sięw momencie budowy hali sportowej Zbąszynianka, w grudniu 2006 roku.

Jaki jest zakres działalności "Centrum" i do kogo kierowana jest oferta?
Zbąszyńskie Centrum Sportu i Rekreacji może spełnić wiele wymogów amatorów czynnego wypoczynku. Obiekty są przystosowane do przyjęcia zarówno przedszkolaków, jak i seniorów. Dysponujemy kompleksem boisk "Moje Boisko 2012". W skład jego wchodzi boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę oraz boisko wielofunkcyjne do siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego. Organizowane są tu m.in.Turnieje Piłki Nożnej "Orliki - 16", Turnieje Tenisa Ziemnego,"KUVERT CUP" - Nocne Turnieje Piłki Nożnej, Finał Młodzieżowego Grand Prix Zbąszynia w Tenisie Ziemnym.

Możemy również poszczycić się halą sportowo-widowiskową, "Zbąszynianka", która posiada wyposażenie, które umożliwia przyjęcie i obsługę osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdują się sauna, siłownia oraz sala aerobiku. Tu mają miejsce imprezy: międzynarodowe turnieje unihokeja Polish Cup i Polish Open, mistrzostwa świata w unihokeju dziewcząt U-19 oraz kwalifikacje do mistrzostw świata seniorów w Unihokeju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, sport to zdrowie. Jednak ja nie jestem sportsmenką, tylko w Zbąszyniu skorzystałam z okazji i spróbowałam swoich sił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żyć sportem, dla sportu.... Gratuluję panie Tomaszu!!!!.
Małgosiu tobie także, bo wykazałaś się sporymi sportowymi umiejętnościami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.