Facebook Google+ Twitter

Tomasz Szczechowicz: "Praca to mój żywioł"

- Aktywność zawodowa daje mi wiele satysfakcji. Praca to cały mój żywioł - mówi dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, Tomasz Szczechowicz.

Hala sportowa - "Zbąszynianka" / Fot. Dorota MichalczakAutorka i Dyrektor "Centrum" podczas wywiadu / Fot. Dorota MichalczakMałgorzata Najda: Funkcję dyrektora pełni pan od chwili powstania Zbąszyńskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w 2007 r. Co skłoniło pana do wzięcia udziału w konkursie?
Tomasz Szczechowicz: Wcześniej byłem nauczycielem wychowania fizycznego i organizowałem imprezy sportowe i rekreacyjne dla lokalnej społeczności. Stanowisko Dyrektora "Centrum" daje możliwości większego zakresu działania. Konkurs odbył sięw momencie budowy hali sportowej Zbąszynianka, w grudniu 2006 roku.

Jaki jest zakres działalności "Centrum" i do kogo kierowana jest oferta?
Zbąszyńskie Centrum Sportu i Rekreacji może spełnić wiele wymogów amatorów czynnego wypoczynku. Obiekty są przystosowane do przyjęcia zarówno przedszkolaków, jak i seniorów. Dysponujemy kompleksem boisk "Moje Boisko 2012". W skład jego wchodzi boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę oraz boisko wielofunkcyjne do siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego. Organizowane są tu m.in.Turnieje Piłki Nożnej "Orliki - 16", Turnieje Tenisa Ziemnego,"KUVERT CUP" - Nocne Turnieje Piłki Nożnej, Finał Młodzieżowego Grand Prix Zbąszynia w Tenisie Ziemnym.

Możemy również poszczycić się halą sportowo-widowiskową, "Zbąszynianka", która posiada wyposażenie, które umożliwia przyjęcie i obsługę osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdują się sauna, siłownia oraz sala aerobiku. Tu mają miejsce imprezy: międzynarodowe turnieje unihokeja Polish Cup i Polish Open, mistrzostwa świata w unihokeju dziewcząt U-19 oraz kwalifikacje do mistrzostw świata seniorów w Unihokeju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, sport to zdrowie. Jednak ja nie jestem sportsmenką, tylko w Zbąszyniu skorzystałam z okazji i spróbowałam swoich sił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żyć sportem, dla sportu.... Gratuluję panie Tomaszu!!!!.
Małgosiu tobie także, bo wykazałaś się sporymi sportowymi umiejętnościami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.