Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

655 miejsce

Tomasz Tabaszewski - poeta i tekściarz piosenek z Wrocławia

Tomasz Tabaszewski, to młody wrażliwy chłopak po przejściach, którego największą pasją jest poezja i pisanie tekstów piosenek.

Tomek Tabaszewski / Fot. Archiwum Tomka TabaszewskiegoTomasz Tabaszewski pochodzi z Wrocławia i ma 20 lat. Mimo młodego wieku ma za sobą ciężkie przeżycia, które umocniły go. Śmierć ukochanej mamy zainspirowała go do pisania wierszy. Pisze także teksty piosenek (głównie disco polowych).


Tomek Tabaszewski / Fot. Archiwum Tomka TabaszewskiegoZgodził się na wywiad dla portalu ....

Dariusz Trybuła: Jak to się zaczęło, że pisze pan wiersze?

Tomasz Tabaszewski: Pisanie wierszy zaczeło się nagle, niespodziewanie. Wiele chwil w moim życiu było bardzo ciężkich. Od przebywania w domu dziecka po śmierć mojej Mamy. Wiersze dały mi nowe życie, sens, nadzieję dzięki, której do dziś trwam. Przede wszystkim dzięki ludziom, którzy mnie wspierają na moich fanpege -Wiersze Tomasz Tabaszewski oraz Teksty disco polo Tomasz Tabaszewski. Gdyby nie oni, nie dał bym rady. Oni dodają mi sił.

Dariusz Trybuła: Dla kogo pan dedykuje swoje wiersze?

Tomasz Tabaszewski: Moje wiersze, poezje dedykuje przede wszystkim mojej najdroższej Mamie, której już z znami nie ma. Każdy mój wiersz jest inny, o czymś istotnym opowiada, ma swój głeboki przekaz. Jest w nich zawarte wiele emocji. Moje pragnienia, tęsknoty, ukryte wyznania, a nawet złe wspomnienia.


Dariusz Trybuła: Pamięta pan swój pierwszy napisany wiersz?

Tomasz Tabaszewski: Tak. Pamiętam swój pierwszy wiersz pt. Myśli i słowa, który udało mi się o dziwo napisać. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak dynamicznie się to rozwinie. W późniejszym czasie rozpoczołem intesywną pracę nad kolejnymi wierszami. I tak zwykłe pisanie stało się moim całym życem.


Dariusz Trybuła: Myślał pan o własnym tomiku poezji?


Tomasz Tabaszewski: Oczywiście. Myślę o wydaniu własnego tomiku. Natomiast cały czas piszę nowe wiersze. Gdy tylko to wszystko zbiorę w całość, postaram się wydać swój tomik. Ten cały zbiór mojej doczesnej pracy od 2015.


Dariusz Trybuła: Jest pan także aurorem tekstów piosenek. Pisze pan dla siebie i na zamówienie?

Tomasz Tabaszewski: Tak. Po za pisaniem wierszy, także zajmuję się pisaniem tekstów Disco polo. Przygoda z pisaniem rozpoczeła się parę lat wcześniej. Jak na razie piszę dla siebie. Gdy znajdzie się wokalista bądź zespół, aby nawiązać ze mną współpracę, będę zadowolony. Nie zamykam się tylko na teksty Disco polo. Równie dobrze jestem w stanie napisać np. tekst popowy bądź religijny.


Dariusz Trybuła: Tworzy pan także muzykę?


Tomasz Tabaszewski: Nie. Nie tworzę muzyki. Ja piszę tylko słowa. Natomiast znam osoby tzw. Aranżerów, którzy zajmują się tworzeniem muzyki Disco polo np. Tomasz Pawłowicz (Tom Socket) lub Arkadiusz Sosnowski.


Dariusz Trybuła: Co chciałby pan powiedzieć czytelnikom?


Tomasz Tabaszewski: Trzymajcie za mnie kciuki. Zapraszam do współpracy poetów, wokalistów, muzyków, autorów tekstów piosenek i twórców muzyki.
Dziękuję za rozmowe

Dariusz TrybułaStrony fan page Tomasza Tabaszewskiego:

Teksty disco polo Tomasz Tabaszewski:
https://www.facebook.com/Teksty-Disco-polo-Tomasz-Tabaszewski-445284629152117/


Wiersze Tomasz Tabaszewski:
https://www.facebook.com/Wiersze-Tomasz-Tabaszewski-190764541373413/


Strona internetowa Tomasza Tabaszewskiego:
http://www.teksty-wiersze.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

życzę dalszych sukcesów w pisaniu i tworzeniu tekstów . Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.