Facebook Google+ Twitter

Tomasz Wakarecy zagra koncert w Piwnicy w Essen

3 grudnia 2011 roku odbędzie się w Essen wieczór andrzejkowy, w którym wystąpi satyryk, kabarecista i piosenkarz, Tomasz Wakarecy, twórca opowiadań pt: "Twórczość debilna czyli niedoskonała" oraz "Geniusz od spraw bezsensownych".

Tomka Wakarecy poznałam osobiście w tym roku w Essen podczas inauguracyjnego wieczoru II części "Wierszobrania", zatytułowanego:
"Żeglując w oceanie słów".

Skromny, miły i ułożony, ale tylko dopóki nie zasiadł do pianina. Dopiero wtedy można zobaczyć jego prawdziwe "ja". "Ja" artysty z rozwichrzonymi włosami, grającego własne kompozycje z zacięciem wirtuoza, śpiewającego z pasją ułożone przez siebie piosenki, zadziornego w sposób rubaszny, melodyjnego, jak jego teksty, zabawnego, pewnego siebie oraz sceny.

Na pierwszy rzut oka widać jego artystyczną duszę i życiową pasję. Swoje piosenki kabaretowe prezentował dwukrotnie w audycjach na żywo, na antenie radia Aspekt.

29 października 2011 wystąpił w "Wieczorze w dwóch odsłonach" w "Gdańskiej" restauracji znanej z krzewienia i propagowania polskiej kultury w Niemczech.
W I części programu pt: "Sennie jesiennie" można było go usłyszeć
w specjalnie na ten wieczór skomponowanym, ciekawym utworze muzycznym pt. "Podróż do krainy cieni".

W II części zatytułowanej "Najzdrowiej śmiać się z samego siebie" zaprezentował własne piosenki kabaretowe, które zostały również entuzjastycznie przyjęte przez publiczność.

Tomasz Wakarecy to urodzony kabarecista, który barwnie i finezyjnie opisuje naszą, wydawałoby się, szarą codzienność. Jego twórczość pobudza do śmiechu. Artysta opisuje rzeczywistość zwyczajnymi nutami, które tryskają optymizmem i przekształcają pesymizm w świat kolorowych dat.
Warto Go usłyszeć i zobaczyć!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jagódko obszerna informacja dla polonusów, Ty jesteś cala wiedzą gdzie i kiedy sie odbędzie ,gratulacje solidnego pióra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.