Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14522 miejsce

Tomasz Zając opuszcza Wisłę Kraków

Tomasz Zając nie podpisał nowego kontraktu z Wisłą Kraków. 19-letni napastnik, przez najbliższe dwa lata występował będzie w Koronie Kielce, o czym poinformowała oficjalna strona świętokrzyskiego klubu.

Autor: Eric The Fish (Flickr: Kielce, Poland) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], Wikimedia Commons / Fot. Eric The FishZakończyła się transferowa saga z młodym napastnikiem Wisły Kraków w roli głównej. Jeszcze wczoraj wszystko było na najlepszej drodze do tego, by młody napastnik mógł rozwijać swój talent w szeregach Białej Gwiazdy. Mimo bardzo słabego występu Zająca w sparingu z FC VSS Koszyce, krakowski klub był skłonny zaoferować młodemu napastnikowi nową umowę, a trener Kazimierz Moskal przekonywał, że wierzy w umiejętności króla strzelców Centralnej Ligi Juniorów. Nieoczekiwanie nie doszło jednak do porozumienia w sprawie kontraktu i Tomasz Zając najbliższe dwa lata spędzi w Koronie Kielce.
19-latek zaliczył w ekstraklasie 11 występów, ani razu nie wpisując się na listę strzelców. Przez rundę wiosenną ubiegłego sezonu wypożyczony był do pierwszoligowego Chrobrego Głogów, w którym rozegrał 9 spotkań, dwa razy wpisując się na listę strzelców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.