Facebook Google+ Twitter

Tomaszewski atakuje nowego trenera reprezentacji

- Rekonstrukcją kadry powinien zająć się ktoś, kto na to zasłużył. Stefan zasługiwał na kadrę jako piłkarz, ale jako trener? Jakie on ma osiągnięcia? - komentował dzisiaj na antenie "Polsat News" wybór Stefana Majewskiego na tymczasowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski.

Jan Tomaszewski / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Jan_Tomaszewski.jpgByły bramkarz nie rozumie dlaczego wybrano tymczasowego trenera, zamiast trenera na stałe i na jakich zasadach będzie otrzymywać pieniądze. - Co to znaczy tymczasowy? Czy Majewski będzie miał kontrakt i dostawał pieniądze? Jeśli tak, to jest to działanie na szkodę związku, bo w tym momencie płaci się dwóm trenerom za nie robienie niczego - mówi Tomaszewski.

Nie podoba mu się też określenie Stefana Majewskiego mianem "strażaka". - Strażak jest potrzebny jak coś się pali, a tu są zgliszcza. Rekonstrukcją kadry powinien zająć się ktoś, kto na to zasłużył. Stefan zasługiwał na kadrę jako piłkarz, ale jako trener? Jakie on ma osiągnięcia? - pyta Tomaszewski.

Były reprezentant stwierdził, że na selekcjonera wybrała go "republika kolesiów". - Od samego początku mój przyjaciel z boiska, gejzer intelektu Grzegorz Lato nie radzi sobie z tym wszystkim. Tomaszewski dodał również, że on sam ewentualnie wybrałby na to stanowisko Antoniego Piechniczka. W roli selekcjonera reprezentacji nie widzi natomiast były sportowiec "Franza" Smudy. - Nie ma odpowiednich notowań u tych fachowców, poza tym nie wiem, czy to byłoby eleganckie, w końcu ma kontrakt w Zagłębiu - podsumował Tomaszewski.

W związku z wyborem nowego szkoleniowca kadry, sprawę skomentował także Jerzy Dudek. Na swojej stronie internetowej napisał: Życzę "Doktorowi" wielu sukcesów z kadrą, bo papiery na trenerkę ma jak mało kto w Polsce. Poza tym jest dobrym motywatorem. Jak to się mówi: szczęściu trzeba pomóc dzięki dobrej, ciężkiej pracy. Oby wszyscy pomagali.

Były reprezentant Polski dodaje także, że ma nadzieję, że dzięki tym spotkaniom nowy selekcjoner będzie miał doskonałą okazję, by pokazać się z jak najlepszej strony.

źródło:
jerzydudek.eu
interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

ale przynajmniej jest śmiesznie ;) pan Tomaszewski prawdę nam powie :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasem mam wrażenie, że "Tomek" to po prostu zdziwaczały i zgorzkniały człowiek... nic mu nie pasuje, zawsze znajdzie jakiś minus...;/

Panie Tomku nie tędy droga!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma to jak trener Tomaszewski - 3 mecze w ekstraklasie (Widzew 20 lat temu) i 1 punkt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Tomaszewski jest po prostu artystą słowa :) często nie ma racji, koloryzuje czy przesadza. Ale ta metafora (jeśli się mylę to wybaczcie) o zgliszczach akurat trafna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zauważyłem, że Tomaszewski wszystko i wszędzie krytykuje heh:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

heheheh a może pan Janek chciał zostac selekcjonerem???

Komentarz został ukrytyrozwiń

nasz kolega: link ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.