Facebook Google+ Twitter

Tomaszewski: Do prokuratury z Mariuszem Lewandowskim!

Jeśli Słowacja wygra z Polską, awansuje. Jeśli Polska wygra, awansuje Słowenia. Tak więc środowy mecz jest kluczowy. Kapitan polskiej reprezentacji, Mariusz Lewandowski liczy na dodatkowy doping ze strony Słoweńców, jeśli mamy ograć rywali.

Mariusz Lewandowski / Fot. AKPAMy nie gramy już o nic, w tabeli wyprzedziliśmy jedynie San Marino. Możemy jednak namieszać rywalom. Od środowego wyniku pomiędzy Polską a Słowacją, zależy kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Kapitan polskiej reprezentacji, Mariusz Lewandowski zasugerował w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego", że jeśli Słoweńcy liczą na porażkę Słowacji w Chorzowie, powinni odpowiednio "zmotywować" Polaków.

- Słoweńcom, walczącym o pierwsze miejsce w grupie będzie zależało, abyśmy zagrali ze Słowacją, czyli ich głównym rywalem, na poważnie. Więc może zadzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę dla Polaków. - mówi pół-żartem, pół-serio Lewandowski - Dla nas to będzie dodatkowy bodziec. Dozwolone wsparcie dla każdego z zawodników jest, jakby dodatkową motywacją.- Wybitny reprezentant Polski wcale nie uważa, że jest to dziwne podejście.

Ta wypowiedź, przez jednych brana na poważnie, przez drugich odbierana jako kiepski żart, wzbudziła wiele emocji, wręcz oburzenie. Suchej nitki na piłkarzu nie pozostawia bezkompromisowy w swoich sądach serwis weszlo.com, który twierdzi, że teraz właśnie "Lewy" pokazuje swoją prawdziwa twarz. "Takie słowa ostatecznie kompromitują cię jako reprezentanta Polski. Prawdopodobnie - choć to trudne - kompromitują cię jeszcze bardziej niż nędzna gra w piłkę. Idź już do Achmetowa, niech ci sypnie kolejnymi brudnymi dolarami - żebyś się nimi zapchał. Do tej pory sądziliśmy, że jesteś tylko piłkarskim kaleką. Okazuje się, że moralnym również.". Portal zarzuca również kapitanowi zasłanianie się młodymi graczami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przez jeden tak głupi tekst (żart?) straciłem do Lewandowskiego cały szacunek. Dodatkowa motywacja? Zawodnicy powinni gryźć trawę w każdym meczu i być dumni, że mogą grać z orłem na piersi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariusz wez się do gry lepiej, kasy masz przecież w brud;/ przykre to..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.