Facebook Google+ Twitter

Tomaszewski: jestem orłem Kaczyńskiego. Prezes to drugi Górski

Były bramkarz reprezentacji Polski, dziś poseł z ramienia PiS, opowiedział, jakie relacje łączą go z prezesem partii: "Premier Kaczyński do złudzenia przypomina świętej pamięci pana Kazimierza Górskiego. Jestem jednym z jego orłów".

Sonda

Czy porównanie Kaczyńskiego do trenera Górskiego to dobry pomysł?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPoseł Tomaszewski spytany o możliwe zmiany w naczelnictwie PiS ze stanowczością odpowiedział, że nie ma mowy o wyborze innego lidera. Wytłumaczył także, że prezes przypomina mu postać trenera Kazimierza Górskiego" "Chciałbym, żeby wszyscy byli jego orłami i żebyśmy wszyscy po prostu spełniali i realizowali taktykę trenera Jarosława Kaczyńskiego" - wytłumaczył Tomaszewski.

Były bramkarz reprezentacji zapewnił również, że podziały w partii "to tylko plotki" i nie należy się nimi przejmować. "Naprawdę tego nie rozumiem, kto to wszystko rozsiewa?" - pytał nowy poseł.

Tomaszewski spytany o to, co chce osiągnąć w Sejmie, odpowiedział, że jego celem jest zachęcenie Polaków to większego brania udziału w wyborach. "Chcę, aby na następne wybory poszło co najmniej 80 proc. Polaków" - wyjaśniał dziennikarzom portalu Gazeta.pl.

Orzeł Górskiego, lub raczej "orzeł Kaczyńskiego", brał udział w szkoleniach dla nowych posłów, które miały miejsce w Sejmie. Zarówno poseł Tomaszewski, jak i inne "nowe twarze" na Wiejskiej" uczyli się m.in. tego, jakie mają obowiązki oraz w jaki sposób mają głosować podczas obrad.

Były bramkarz pytany o to, czy da sobie radę w Parlamencie, odpowiadał: "Spokojnie, nie z takich opresji wychodziłem".

Źródło: TokFm.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (87):

Sortuj komentarze:

Orłem? Raczej starym, łysiejącym kłótliwym kaczorem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ekonomista
 • Ekonomista
 • 10.11.2011 22:23

http://www.gazetafinansowa.pl/index.php/wydarzenia/go-specjalny-gf/4978-w-dzisiejszym-wiecie-rzdzi-kasyno.html

to co zrobiła PO to, jak zadłużyła masakrycznie Polske i inne wałki to Gierek przy nich to niewiniątko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
były piłkarz
 • były piłkarz
 • 31.10.2011 20:04

Ja tylko chciałbym złożyć gratulacje prezesowi że ma takiego nowego orła. Z Gilowską, Kazikiem, Kukizem nie bardzo wyszło to koniecznie trzeba było znaleźć jakiegoś orła no i się znalazł.
Że był w PRONIE no to co że był ale nie jest, jak się zapisywał to był kontuzjowany po kopnięciu w głowę.
Każde jego publiczne wystąpienie świadczy że kontuzja się odnawia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
siorbse sam
 • siorbse sam
 • 29.10.2011 14:43

Tomaszewski natepny pachol bez szkoly
idz sie napij pijacza geba

Komentarz został ukrytyrozwiń
jerzy.podkowa
 • jerzy.podkowa
 • 29.10.2011 14:38

Jaki orzeł takie będą loty. Zastanawiam się czy kiedyś w zaszłości ten orzeł nie dostał piłką w swój "kalafior", bo dokonywane porównania i wcześniejsze wypowiedzi świadczą o pewnym spustoszeniu w zwojach mózgowych, ale życzę i tak wszystkiego najlepszego przy "korycie". Z poważaniem Jerzy P.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 26.10.2011 12:21

Tomaszewski :Jestem czopkiem Kaczyńskiego a nie orłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adrian
 • Adrian
 • 26.10.2011 00:17

w USA PiS zmasakrował PO, zdobył prawie 80% głosów, a wśród naszych żołnierzy w Afganistanie PiS wygrał wybory! a całościowo zdobył wysokie drugie miejsce, więc chyba nie jest tak źle jak to przedstawiają media, nie dajmy się zwariować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adrian
 • Adrian
 • 26.10.2011 00:01

Tomaszewski to jednak gość z klasą, nie poddał się manipulacji medialnej, że PiS jest zły a PO i Palikot są kochani, wielki szacun, takich ludzi potrzeba więcej w Polsce. Za co tak media prywatne nie lubią PiS-u ? ano za to, że chce wprowadzać normalność, kulture, zasady honoru narodowego, dumy narodowej i uczciwości na każdym etapie życia państwowego. PiS ma w programie: wprowadzić moralność i uczciwość na szczeblu władzy żeby dawać przykład tym niżej itd. Co do PiS-u można mieć pewność, że na 100% nie będą robić przekrętów a co do innych partii to nie mam takiej pewności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jędrzej W.
 • Jędrzej W.
 • 25.10.2011 23:50

PiS nie cierpi wszelkiej patologi w polityce i w życiu publicznym . I za to ich kocham. Wrogowie PiS twierdzą że to choroba tej partii.Kto ma racje??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, przytoczyłam deklarację PRON-u - jasno z niej wynika, jaki był światopogląd członków (a jeśli któryś go nie podzielał, to znaczy, że podpisywał się pod tym dla korzyści, co równie paskudnie o nim świadczy). Dla Pana ktoś taki jest "wyrazistą postacią", dla mnie - osobą niegodną zaufania, farbowanym lisem. (Nb. zdaje się, że tak są określani banici z PiS-u...) Chyba że przez wyrazistość rozumie Pan chamskie wypowiedzi pod adresem Bogu ducha winnego piłkarza, ale to już byłby "palikotyzm" vel "niesiołowszczyzna".
Piszę to jako osoba teraz i w przeszłości bezpartyjna i nie powiązana z żadna organizacją, włączając "partię miłości":)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.