Facebook Google+ Twitter

Tomaszewski zawieszony ! Teraz:"Hulaj dusza piekła nie ma"!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-27 19:43

Prezydium klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości ukarało posła Jana Tomaszewskiego naganą i na miesiąc zostanie on zawieszony w prawach członka klubu.

Sonda

Kara dla Tomaszewskiego jest...

Jan Tomaszewski / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiJak podaje TVN24 propozycja kary wyszła od rzecznika dyscyplinarnego KP PiS Marka Suskiego. Kara nagany i zawieszenia w prawach członka klubu jest tym, że Janek żegna się z "Kadrą" (PiS) jedynie na miesiąc. Myślę, że po miesiącu udowodni, że rację mieli wyborcy wybierając go do Sejmu - powiedział europoseł Ryszard Czarnecki.

Kara to oczywiście za to m.in. co Tomaszewski mówił o kibicowaniu dla "Niemców" i o tym, że "wstydzi się, że grał kiedyś w reprezentacji". Myślę, że kara nagany jest słuszna lecz zawieszenie w prawach członka klubu na miesiąc budzi mój niepokój.

Co to znaczy. Myślę, że władze klubu PiS dały ciche przyzwolenie na dalsze krytykowanie dla swojego posła. Przez ten czas Jan Tomaszewski będzie mógł mówić co mu ślina przyniesie na język. Kierownictwo i prezes PiS będą mówić, że jest on zawieszony, że nie odpowiadają za to, co robi i mówi. Fajnie.. prawda ? Zabawa w kotka i myszkę trwa dalej...

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

anna
  • anna
  • 01.06.2012 11:25

Daj spokój w końcu dla Jarosława Kaczyńskiego - głupku

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam50
  • adam50
  • 29.05.2012 09:36

Ciekawe czy Kaczyński razem z całą swoją partią, pojadą jeszcze przed EURO na Jasną Górę, modlić się o klęskę na EURO !

Komentarz został ukrytyrozwiń
marian pella
  • marian pella
  • 29.05.2012 08:03

@No nie 18:27 Nie pisz bzdur. Pan Koźmiński jest czołowym publicystą i nie jest popier...ny. Pan Roman zwięźle wyraża myśl i wnikliwie ocenia sytuację. Czasem tylko puści bąka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam29
  • adam29
  • 28.05.2012 23:15

Kaczor myślał, że nikt nie połapie się w jego genialnym planie ! Janek zrobi swoje i wróci !

Komentarz został ukrytyrozwiń
janek j.
  • janek j.
  • 28.05.2012 20:58

Kaczyński spóśćił najostrzejszego swego "psa" z łańcucha i teraz będzie palił głupa, że to nie on jest winny !

Komentarz został ukrytyrozwiń
adg
  • adg
  • 28.05.2012 20:32

Panie koźmiński nie dziwję się, że broni pna PIS - pan też jest "myślący inaczej"!

Komentarz został ukrytyrozwiń
adg
  • adg
  • 28.05.2012 20:30

Panie lożmińsli nie dziwję się, że broni pna PIS - pan też jest "myślący inaczej"!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 28.05.2012 18:21

@ Panie Koźmiński , odnoszę wrażenie ,że panu brakuje 5 klepki .
Czy pan czyta ze zrozumieniem ?
Pisze na pewno nie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
ale
  • ale
  • 28.05.2012 18:17

Pan Tomaszewski dostał od pana prezesa przepustkę na mówienie bzdur.
Potem powiedzą ,że my nic do tych wypowiedzi nie mamy >>>>jest zawieszony .

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
  • didi
  • 28.05.2012 14:35

Panie Romanie proszę odebrać wiadomość na facebooku :) Najserdeczniejsze pozdrowienia i przepraszam, że w ten sposób ale nie sposób inaczej się skontaktować :)