Facebook Google+ Twitter

Tomaszów Lubelski jest bez prądu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-20 08:08

Poważna awaria sieci wysokiego napięcia w okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Bez prądu są mieszkańcy całego powiatu. To informacja z ostatniej chwili, nie wiemy co jest przyczyną braku prądu ani gdzie jest awaria. Niewykluczone, że na linię upadło drzewo - mówi Radiu Lublin rzecznik zamojskiej PGE Dystrybucja Sebastian Kawałko.

Lokalizujemy awarię i przystępujemy do jej usuwania - mówi rzecznik zakładu. Nie potrafił natomiast powiedzieć, ile czasu potrwa przerwa w dostawie energii w powiecie tomaszowskim.

Gdyby nie ta niespodziewana poranna awaria - to można by było powiedzieć, że sytuacja odbiorców prądu w okolicach Tomaszowa Lubelskiego się normalizuje. Bowiem po ataku zimy sprzed kilkunastu dni bez energii pozostawało już tylko około 250 mieszkańców miejscowości położonych w najbliższym sąsiedztwie Tomaszowa. To 9 stacji transformatorowych średniego zasięgu, które pozostają wciąż wyłączone. Informacja o awarii sieci wysokiego napięcia zmienia niestety te pozytywne statystyki energetyków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.