Facebook Google+ Twitter

Tomek Makowiecki wystąpi w listopadzie w Basenie!

Klub Basen zaprasza 6 listopada na koncert promujący nowy album Tomka Makowieckiego!

 / Fot. Materiały prasoweOd premiery nowego albumu Tomasza Makowieckiego minął zaledwie tydzień, ale już możemy mówić o dużym sukcesie wydawnictwa.

Nową płytą Makowiecki podważył podstawowe prawo rynku: można debiutować dwa razy. „Moizm” to jego czwarta płyta w dorobku, ale pierwsza tak świadoma, autorska i odważna. I przede wszystkim – wartościowa, co zgodnie odnotowali recenzenci.

„Moizm” przedstawia Makowieckiego w zupełnie nowym świetle – jako świadomego artystę, który przemawia własnym głosem i którego nie można ignorować. (…) Poza tym trzeba mieć naprawdę poukładane w głowie, by w czasach kiedy większość artystów inspiruje się zachodnimi nowościami w muzyce elektronicznej, sięgnąć tak głęboko do polskiej tradycji – Marcin Bieniek, T-Mobile Music.

„Moizm” – mimo retro sprzętu w roli głównej – to dla Tomka Makowieckiego milowy krok do przodu. Deklaracja niepodległości, radykalna rewolucja i jednocześnie mocny kandydat do tytułu polskiego albumu roku – Angelika Kucińska, Przekrój.

Makowiecki wciąga równie mocno singlowym, tanecznym „Holidays in Rome”, co 10-minutowym „Dzieckiem szczęścia”. (…) „Moizmem” Makowiecki otwiera nowe drzwi – Wojciech Przylipiak, Gazeta Prawna.

Mimo mało radiowej formuły „Moizm” został wybrany płytą tygodnia w Czwórce (Polskie Radio) i premierą tygodnia w RMF 24, a promujące album „Holidays In Rome” zadebiutowało na 44. miejscu „Listy Przebojów” w radiowej Trójce.

Nowe wydawnictwo Makowieckiego docenia również publiczność. Wystarczyło kilka godzin, by album został najchętniej kupowaną płytą w iTunes. Tydzień przed premierą „Moizm” znalazł się również w Top 10 serwisu Deezer – i do dziś pozostaje w pierwszej trójce najpopularniejszych albumów.

Makowiecki przyznaje, że nową płytą odcina się od tego, co robił dotychczas, dlatego na koncertach nie będzie można usłyszeć utworów z poprzednich albumów muzyka.
– Będę grał na żywo wyłącznie nowy album, od początku do końca – zadeklarował w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.