Facebook Google+ Twitter

TomTom GO 5000 - Gadżet Roku 2014

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-23 16:09

Nawigacja TomTom GO 5000 wygrała w kategorii Gadżet Roku 2014 w plebiscycie Mobility Trends 2014 organizowanym przez wydawcę magazynu „Mobility”. Podczas uroczystej gali TomTom uhonorowany został nagrodą o nazwie „Złoty BELL”.

Gala Mobility Trends 2014 odbyła się 19 lutego 2015 r. w Teatrze Capitol w Warszawie. Wyróżnienia za najlepsze produkty i usługi przyznawane są co roku na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych rozwiązań komunikacyjnych. Nagrody otrzymały również firmy związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnymi technologiami.
Nawigacja TomTom Go 5000 zajęła pierwsze miejsce w kategorii Gadżet Roku 2014, a zegarek dla biegaczy TomTom Multi-Sport Cardio uplasował się na drugiej pozycji w kategorii Sportowy Gadżet Roku 2014. O wynikach decydowali konsumenci, którzy oddawali swoje głosy na urządzenia i usługi.
„Zwycięstwo nawigacji TomTom GO 5000 w plebiscycie na Gadżet Roku 2014 traktujemy jako ogromne wyróżnienie dla firmy TomTom. Cieszy nas ono tym bardziej, że zwyciężyliśmy dzięki głosom Konsumentów. Zegarek dla biegaczy TomTom Multi-Sport Cardio zajął drugie miejsce w swojej kategorii, co oznacza, że również został doceniony przez użytkowników. Nagroda upewnia nas w przekonaniu, że osoby korzystające z rozwiązań dostarczanych przez firmę TomTom są z nich zadowolone” – komentuje Sylwia Kulesza, Marketing Manager w firmie TomTom.

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.